• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

Asihere kam pas fat te keq kam lindur i shemtut :(:(:(.
 

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

para nje ore nga telefoni ......
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

sot masdite ...me tha njona : dukesh si engjell , shum i pafajshem :p ...... thash me vete : ne b**** i kane syte kata njerez :p
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

Mami im kur linda
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

... segziston ky mbiemer ne fjalor ...
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

Mashkulli e ka bukurine tjeter kund, keshtu thote gjyshja ime meqense jemi nje fis meshkujsh te shemtuar,mua personalisht nuk ma kane thene ndonjehere por kur te ma thone kam per te shkruar perseri ne kete teme.
 

Fireburn

Anëtar i ri
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

vallaj burri im ma thote dite per dite por ce do se ehste sa per te lare gojen po nejse mo te pakten harxhon gjysmen e kohes duke me bere komplimenta mua
 

*Linda*

Lost out in the desert
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

Nuk eshte puna se sa here te thojne te bukur e kur hera e fundit por rendesi ka kush.
Ja shembull mbreme ne darke vellai duke me pare pa prit e kujtuar me thot: ma sa e bukur qe je, lum si un. (kjo po qe te gezon)
jo je e bukur sa per te thene.
 

sensuu

sweet
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

Nuk eshte puna se sa here te thojne te bukur e kur hera e fundit por rendesi ka kush.
Ja shembull mbreme ne darke vellai duke me pare pa prit e kujtuar me thot: ma sa e bukur qe je, lum si un. (kjo po qe te gezon)
jo je e bukur sa per te thene.
mu vllai sme thote asnjehere qe jam e bukur.........:(
mthote////je katunare :p
 

Gazolina

Moskokecarese
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

Mbreme..shoqeruar me shume pufje... :D
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

ma ka than zemra motivi jetes time sa u cova :D edhe pse lapsi mkishte bo....lene se spo e them
 

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

para nje minuti ....dhe pse se kam mendjen tek ai se po shkruaj ne forum ....e shikon se sa goce e mire jam e le amoren per forumin por ai prape me thote sa e bukur je si shpirt e kam
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

Par pak kohesh me pati thene njera , je shume i bukur .
Mos u tall i thash , Nuk tallem çuno , ma ktheu , a nuk e shikon asnjehere veten ne pasqyre ti !!!!!!!
Dhe qe atehere asgje fare , asnje kompliment . Te kete pasur te drejte valle ajo goca !!!!!!!!
 

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

Par pak kohesh me pati thene njera , je shume i bukur .
Mos u tall i thash , Nuk tallem çuno , ma ktheu , a nuk e shikon asnjehere veten ne pasqyre ti !!!!!!!
Dhe qe atehere asgje fare , asnje kompliment . Te kete pasur te drejte valle ajo goca !!!!!!!!
te pa me syze apo pa syze...xaxaxa shoku ja te them une qe je i bukur pse meritesh ti
 

CannibaL

The Wisher .
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

Ka nje Vit qe sme ka than askush :D Mirpo moment te vecant e kom pas kur me ka then :D
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

te pa me syze apo pa syze...xaxaxa shoku ja te them une qe je i bukur pse meritesh ti
Pa syze me pati pare ne fakt . Dhe ti pa syze po me shikon?

E bukur je vete , une thjesht jam burre .
 

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

Pa syze me pati pare ne fakt . Dhe ti pa syze po me shikon?

E bukur je vete , une thjesht jam burre .
une me syze te shikoj se po te jem pa syze nuk shikoj asgje.....te bukur te ka cat ty por dhe une jam yll fare e di ate une
 

sensuu

sweet
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

mami mami..........mos u tall o ma tani.....:(
 

borziloku

Antar Aktiv
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

Mua me thone qe jam simpatik jo i bukur :(
e di ca me kujtoi ky mua ..kur futeshim me shoket ne fillime ne chate ..edhe beri muhabet me njeren shoku im dhe erdhi muhabeti i bukurise ..e pyet eajo je i bukre ?i thote ky ..i bukure jo po simpatike ..ehde i tha ajo hape pak kamren ..e hape ky shoku e shikone ajo ..e mbylle kamren direkte dhe dele nga linja ..ja kemi future nje te qeshuri ..........edhe i ngeli pseudonimi atij tani simpatiku ................................................ore ku eshte kufiri i simapikut me bukurine ................
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

Sot....................
 

ERA_VL

missing you....
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

dje.....:)
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

Te shtunen ne disko,por nuk ua marr per baze...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

Njeriu i fundit qe ma tha u gjend ne kosh te plehrave e kishte vrare juria qe nxjerr mister universin....
 

El'Mejor

Daja
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

Mua njera..mbreme donte si e si qe te rruhesha edhe me thoshte sa i bukur je ktu ke kjo foto qe je i rruajtur hahaha
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

Mua asnji nuk me ka thene:qaj::qaj:
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

Mua asnji nuk me ka thene:qaj::qaj:
Si drite je dukesh, mendje e shendoshe ne trup te shendoshe thone LOL
 
Top