• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Heqje accessi per mos aktivizim ne dhomat kryesore #shqiperia #ndihme

PlethTi

Antar Aktiv
Kjo teme hapet per ata aopa qe nuk japin kontributin e tyre sic duhet duke mos u aktivizuar neper dhomat kryesore #shqiperia #ndihme #stafi .
 

PlethTi

Antar Aktiv
Pe: Heqje accessi per mos aktivizim ne dhomat kryesore #shqiperia #ndihme

TONY_SI_SHPIRT is PriSoN_BoY@chat-1174C94C.home.otenet.gr * DOKTOR-FEMRASH;-)
TONY_SI_SHPIRT is a registered nick
TONY_SI_SHPIRT on @#ndihme @#Shqiperia
TONY_SI_SHPIRT using Arusha.Albnetwork.net Nje Rrjet, Nje Komb! / One Network, One Nation!
TONY_SI_SHPIRT is available for help.
TONY_SI_SHPIRT has been idle 52mins 20secs, signed on Mon Jun 06 13:44:15
TONY_SI_SHPIRT End of /WHOIS list.

hiqet toni per mos aktivizim ne dhomat kryesore tek dhoma #stafi nuk futet fare

<[MENTION=10978]PlethTi[/MENTION]> !seen tony_si_shpirt
<@Stafi> tony_si_shpirt was last seen here 28 days, 21 hours, 54 minutes ago.
<%Server> PlethTi, Nuk Ka Te Dhena Per tony_si_shpirt Me Vjen Keq!

qe kur jan bashkuar te 2 serverat se kam par ndonjeher e te flasi ne main apo te japi ndihme ,, vetem ne prv flet nganjher ..
 

Indola

Adiafori otan prepei
Pe: Heqje accessi per mos aktivizim ne dhomat kryesore #shqiperia #ndihme

Nuk eshte i detyruar te futet tek stafi ooooo plethi flisni me aop nje here pastaj denoni!!
 
C

calvin

Pe: Heqje accessi per mos aktivizim ne dhomat kryesore #shqiperia #ndihme

ke stafi hyn kush ka deshir, po se per aktivizim se kam pa as un naj her tu dhan ndihme apo tu vu ban :)
 

cent

...Lontano
Pe: Heqje accessi per mos aktivizim ne dhomat kryesore #shqiperia #ndihme

Hiqet Shkodranja ....Nqs Hyn E Shtojm Perseri...!
=======================================
[02:20] <cent> !seen Shkodranja
[02:20] <Ndihme> Shkodranja was last seen here 41 days, 1 hour, 1 minute ago.

[02:23] -ChanServ- Shkodranja deleted from #shqiperia access list.
-
[02:23] -ChanServ- Shkodranja deleted from #ndihme access list.
-
[02:23] -ChanServ- Shkodranja deleted from #stafi access list.
-
 

LoSsT

VIP
Pe: Heqje accessi per mos aktivizim ne dhomat kryesore #shqiperia #ndihme

Hiqen per mos aktivizim...

11:06 L'ultima volta che ho visto nice أ¨ stato 6 giorni, 5 ore, 49 minuti fa.
19:11:08 <@Shqiperia> nina was last seen here 25 days, 20 hours, 9 minutes ago.
@Ndihme> L'ultima volta che ho visto arbeni أ¨ stato 16 giorni, 6 ore, 1 minuto fa.
ihme> L'ultima volta che ho visto rain أ¨ stato 12 giorni, 19 ore, 30 minuti fa.


19:16:18 -ChanServ**** (Sherbimet@Albanian.Network)- nice deleted from #shqiperia access list.
19:16:24 -ChanServ**** (Sherbimet@Albanian.Network)- nice deleted from #ndihme access list.
19:16:32 -ChanServ**** (Sherbimet@Albanian.Network)- nice deleted from #stafi access list.

19:16:41 -ChanServ**** (Sherbimet@Albanian.Network)- nina deleted from #stafi access list.
19:17:01 -ChanServ**** (Sherbimet@Albanian.Network)- nina deleted from #ndihme access list.
19:17:08 -ChanServ**** (Sherbimet@Albanian.Network)- nina deleted from #shqiperia access list.

19:17:36 -ChanServ**** (Sherbimet@Albanian.Network)- Arbeni deleted from #shqiperia access list.
19:17:44 -ChanServ**** (Sherbimet@Albanian.Network)- Arbeni deleted from #ndihme access list.
19:17:51 -ChanServ**** (Sherbimet@Albanian.Network)- Arbeni deleted from #stafi access list.

19:18:08 -ChanServ**** (Sherbimet@Albanian.Network)- RAIN deleted from #stafi access list.
19:18:15 -ChanServ**** (Sherbimet@Albanian.Network)- RAIN deleted from #ndihme access list.
19:18:21 -ChanServ**** (Sherbimet@Albanian.Network)- RAIN deleted from #shqiperia access list.
 

ARMAGEDDON

Antar Aktiv
Titulli: Heqje accessi per mos aktivizim ne dhomat kryesore #shqiperia #ndihme

RAIN, eshte ne durres ka 15 dit.. mos merni vendime direkte konsultohuni me njeri tjetrrin.
Mund te qelloj ndonje aop qe mund te ket qen dhe ircop/sop dhe tregohet mos respektim me kto vendime te prera.
Prandaj mos u nxitoni!
 

LoSsT

VIP
Pe: Heqje accessi per mos aktivizim ne dhomat kryesore #shqiperia #ndihme

E ka temen ne forum kur dikush do te iki me pushime apo ku di une te lajmeroj aty kastile e kemi hap e kemi vene edhe ne topic
 

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Pe: Titulli: Heqje accessi per mos aktivizim ne dhomat kryesore #shqiperia #ndihme

RAIN, eshte ne durres ka 15 dit.. mos merni vendime direkte konsultohuni me njeri tjetrrin.
Mund te qelloj ndonje aop qe mund te ket qen dhe ircop/sop dhe tregohet mos respektim me kto vendime te prera.
Prandaj mos u nxitoni!

Armageddon please mos nderhy ne punen e heqeve e shtimeve. Ne qofte se ke ndonje sygjerim o keshill mund te me flasesh mua o Wxp ne chat. Sa per ate qe shkruajte doja te them qe nuk mund ti japim e smund ti mbajm ne akses te gjithe per rrespekt sepse jan te vjeter. Losst e ka shkruajtur mir qe ka nje tem per kto gjera. Kur nuk i behet von ish Sopit o ish ircopit te shkruaj do te thot qe nuk i intereson shum. Kjo gje eshte mosrrespektim per stafin qe punon e merret gjith kohen. Kshuqe edhe te tjer po nuk u futen per ca koh pa paralajmeruar do hiqen...
Ps: WXP please beje kte zon qe ta lexojn vec Sop-et edhe Founder...
 

LoSsT

VIP
Pe: Heqje accessi per mos aktivizim ne dhomat kryesore #shqiperia #ndihme

Lista vazhdon... Sejcilit ju dergua memo me njoftimin perkates... Gjithashtu i kam derguar memo edhe disave qe e frekuentojne nje here ne 2 - 3 dite gjysem ore edhe dalin per paralajmerim... Shnet e tmira

12:58:05 <@Njoni> !seen [mistreci_vip]
12:58:05 <@Ndihme> [mistreci_vip] was last seen here 8 days, 12 hours, 38 minutes ago.
12:58:05 -W0rLd**** (VIP@Do.n0t.ev3r.think.0f.th3.Off3nding)- [mistreci_vip] has not been seen by me.

12:55:58 <@Njoni> !seen CoCa_CoLa
12:55:59 <@Ndihme> CoCa_CoLa was last seen here 17 days, 13 hours, 45 minutes ago.

13:04:40 <@Njoni> !seen MaCja-EgEr
13:04:40 <@Ndihme> MaCja-EgEr was last seen here 9 days, 4 hours, 40 minutes ago.

13:13:22 -ChanServ**** (Sherbimet@Albanian.Network)- [mistreci_vip] deleted from #shqiperia access list.
13:13:28 -ChanServ**** (Sherbimet@Albanian.Network)- [mistreci_vip] deleted from #ndihme access list.
13:13:44 -ChanServ**** (Sherbimet@Albanian.Network)- [mistreci_vip] deleted from #stafi access list.

13:14:46 -ChanServ**** (Sherbimet@Albanian.Network)- CoCa_CoLa deleted from #stafi access list.
13:14:51 -ChanServ**** (Sherbimet@Albanian.Network)- CoCa_CoLa deleted from #ndihme access list.
13:14:55 -ChanServ**** (Sherbimet@Albanian.Network)- CoCa_CoLa deleted from #shqiperia access list.

13:15:25 -ChanServ**** (Sherbimet@Albanian.Network)- MaCja-EgEr deleted from #shqiperia access list.
13:15:44 -ChanServ**** (Sherbimet@Albanian.Network)- MaCja-EgEr deleted from #ndihme access list.
13:15:50 -ChanServ**** (Sherbimet@Albanian.Network)- MaCja-EgEr deleted from #stafi access list.
 
Last edited:

Server

Services Oper
Pe: Heqje accessi per mos aktivizim ne dhomat kryesore #shqiperia #ndihme

Hiqen dhe keto nuk kemi nevoj per Aop qe rrin idle apo hyjn rrin 30 min e dalin Hiqen per mos aktivizim ne dhomat kryesore kto nick....


[04:25] -ChanServ- [BoBi] è stato eliminato dalla lista di accesso di #shqiperia.
[04:25] -ChanServ- [BoBi] è stato eliminato dalla lista di accesso di #ndihme.
[04:25] -ChanServ- [BoBi] è stato eliminato dalla lista di accesso di #stafi.
[04:28] -ChanServ- ajselaa è stato eliminato dalla lista di accesso di #shqiperia.
[04:28] -ChanServ- ajselaa è stato eliminato dalla lista di accesso di #ndihme.
[04:28] -ChanServ- ajselaa è stato eliminato dalla lista di accesso di #stafi.
[04:35] -ChanServ- aCcepT non trovato nella lista nella lista di accesso di #Shqiperia.
[04:35] -ChanServ- aCcepT è stato eliminato dalla lista di accesso di #ndihme.
[04:35] -ChanServ- aCcepT non trovato nella lista nella lista di accesso di #stafi.
[04:38] -ChanServ- KINEZI è stato eliminato dalla lista di accesso di #shqiperia.
[04:38] -ChanServ- KINEZI è stato eliminato dalla lista di accesso di #ndihme.
[04:38] -ChanServ- KINEZI è stato eliminato dalla lista di accesso di #stafi.
[04:38] -ChanServ- KENT è stato eliminato dalla lista di accesso di #shqiperia.
[04:39] -ChanServ- KENT è stato eliminato dalla lista di accesso di #ndihme.
[04:39] -ChanServ- KENT è stato eliminato dalla lista di accesso di #stafi.
[04:39] -ChanServ- Mistreci_i_Vogel è stato eliminato dalla lista di accesso di #stafi.
[04:39] -ChanServ- Mistreci_i_Vogel è stato eliminato dalla lista di accesso di #ndihme.
[04:39] -ChanServ- Mistreci_i_Vogel è stato eliminato dalla lista di accesso di #shqiperia.
[04:40] -ChanServ- KaTuRi è stato eliminato dalla lista di accesso di #shqiperia.
[04:40] -ChanServ- KaTuRi è stato eliminato dalla lista di accesso di #ndihme.
[04:40] -ChanServ- KaTuRi è stato eliminato dalla lista di accesso di #stafi.
[04:42] -ChanServ- brb è stato eliminato dalla lista di accesso di #stafi.
[04:42] -ChanServ- brb è stato eliminato dalla lista di accesso di #ndihme.
[04:42] -ChanServ- brb è stato eliminato dalla lista di accesso di #shqiperia.
[04:44] -ChanServ- redi è stato eliminato dalla lista di accesso di #shqiperia.
[04:44] -ChanServ- redi è stato eliminato dalla lista di accesso di #ndihme.
[04:44] -ChanServ- redi è stato eliminato dalla lista di accesso di #stafi.
[04:50] -ChanServ- CaSaNoVa è stato eliminato dalla lista di accesso di #shqiperia.
[04:51] -ChanServ- CaSaNoVa è stato eliminato dalla lista di accesso di #ndihme.
[04:51] -ChanServ- CaSaNoVa è stato eliminato dalla lista di accesso di #stafi.
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Heqje accessi per mos aktivizim ne dhomat kryesore #shqiperia #ndihme

[23:28] -ChanServ- 73 5 MaCja-EgEr

Kjo sikur ishte heq iher ?!

Server ai me nick [BoBi] mesa di une eshte ai me nick [JuVentuS] dhe ai ka qene aktiv gjithe jeten e vet ne chat...
 

Server

Services Oper
Pe: Heqje accessi per mos aktivizim ne dhomat kryesore #shqiperia #ndihme

rishtohet nick [Juventus] eshte heq tjeter per tjeter ngelen duke ba nick dispaly :D

[22:33] -ChanServ- [BoBi] aggiunto alla lista di accesso di #shqiperia con il livello 5.
[22:33] -ChanServ- [BoBi] aggiunto alla lista di accesso di #ndihme con il livello 5.
[22:33] -ChanServ- [BoBi] aggiunto alla lista di accesso di #stafi con il livello 3.
 

Server

Services Oper
Pe: Heqje accessi per mos aktivizim ne dhomat kryesore #shqiperia #ndihme

Aopat Qe Jan Hequr Kan Dhe Memo Skeni Pse Lodheni Duke Dhen Shpjegime :) Flm Per Mirkuptimin..

[22:35] -MemoServ- Il nick [22:33] non è registrato.
[22:35] -MemoServ- Memo inviato a ajselaa.
[22:36] -MemoServ- Memo inviato a aCcepT.
[22:36] -MemoServ- Memo inviato a KINEZI.
[22:36] -MemoServ- Memo inviato a KENT.
[22:36] -MemoServ- Memo inviato a Mistreci_i_Vogel.
[22:37] -MemoServ- Memo inviato a KaTuRi.
[22:37] -MemoServ- Memo inviato a brb.
[22:37] -MemoServ- Memo inviato a redi.
[22:37] -MemoServ- Memo inviato a CaSaNoVa.
[22:38] -MemoServ- Memo inviato a [mistreci_vip].
[22:38] -MemoServ- Memo inviato a CoCa_CoLa.
 

Server

Services Oper
Pe: Heqje accessi per mos aktivizim ne dhomat kryesore #shqiperia #ndihme

Rishtohen perseri gjith pasi u konsultuam me Founder WxP
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Heqje accessi per mos aktivizim ne dhomat kryesore #shqiperia #ndihme

Hiqen per mosaktivizim aop-at ,

coko
slasher
xzy


Master dhe Adi_El kane shqyrtu rastet.

Per arsye aksesi ne zonen sop te forumit postimin e bera une.
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Titulli: Heqje accessi per mos aktivizim ne dhomat kryesore #shqiperia #ndihme

Coko jam une ma . ca doni me heq ju kur une e kam dorzu vet acc. ju sjeni ne metro asnjeri
 

Adi_el

Founder
Titulli: Heqje accessi per mos aktivizim ne dhomat kryesore #shqiperia #ndihme

po mire me pse sthua ti qe jam une
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Weeeee me 5 maj e paskam dorzu acc une i bie 7 vjet
Tsshi me 5 maj do e lyp prap ( por e di se sma jep ) 😛😛😛😛😛
 

N0

Ding Ding!
Ne tetel catist do foste:
Une fem çe glupin lemelia ta djegim ke fula dluve ele ate Flankun me glate e tija ti klyçezojme pel plisje planes.
🤣🤣🤣🤣
 
Top