• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Heqje accessi me deshiren e saj

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...
[17:17:23] -ChanServ- bella_morettina deleted from #Shqiperia access list.
-
[17:17:32] -ChanServ- bella_morettina deleted from #ndihme access list.
-
[17:17:37] -ChanServ- bella_morettina deleted from #stafi access list.

[17:13:28] <bella_morettina> po un
[17:13:28] <bella_morettina> andej
[17:13:34] <bella_morettina> nuk hy fare
[17:13:39] <bella_morettina> me lal
[17:13:46] <12@[JuVeNtuS]> Si ka mundesi qe ke acc
[17:13:49] <12@[JuVeNtuS]> kur nuk futesh
[17:14:16] <bella_morettina> hyra nje nate dhe ma dhan ,,
[17:14:23] <bella_morettina> se andej nuk futem
[17:14:26] <bella_morettina> nga iher rrall
[17:14:29] <bella_morettina> shum
[17:14:41] <12@[JuVeNtuS]> Dmth ta hekim
[17:14:53] <bella_morettina> po me lal
[17:14:56] <bella_morettina> hiiqe hiqe
[17:14:57] <bella_morettina> :)
[17:14:59] <12@[JuVeNtuS]> Ok lal, flm per kohen
[17:15:02] <12@[JuVeNtuS]> Je e lire :)
[17:15:32] <bella_morettina> ska gje me lal :
 
Top