• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

hellouu

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Titulli: Dua access 5 #stafi #shqiperia #ndihme
pershendetje sopave,doja tkerkoja access livel 5 tek dhoma shqiperia,kam qenur aop para disa muajsh aty por dhash doreheqje per disa arsye te mia personale,Besoj shumica nga juve me njifni,Ju lutem Nqs krijohet mundesia per shtim accessi,Me respekt AUDI_Q7;;
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: hellouu

Sjam dakort sepse kur ka pasur acc ka fjetur gjum.kemi boll aop qe rrijne ne gjum.
 
Top