• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hapesira ! Ka ere bercolle dhe metali te ngrohte...

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Hapesira jashte atmosferes se tokes ka nje ere qe kujton ate te nje becolle ne tigan dhe te metalit te ngohur,ose me sakte era qe ndihet kur behen saldime te ndryshe,p.sh ne motor.E ka pohuar NASA,qe i ka kerkuar nje nderrmarrjeje britanike te krijoje ne laborator kete ere,keshtu mund te perdoret ne stervitjet e atyre qe duhet te shkojne ne mision ne hapesire.
 

Attachments

Redaktimi i fundit:

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Hapsira paska ere t emire sdo kem fatin t eshkoj asnjeher megjithese kam qene te hapsira ne dr
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Hapsira paska ere t emire sdo kem fatin t eshkoj asnjeher megjithese kam qene te hapsira ne dr
Vetem era berxolle nuk vjen aty, ndo1 simite thate pa buke edhe e gjen lol


P.s Jam edhe pa darke lol, restorantet mbyllur, o burra te fluturoj.
 
Vetem era berxolle nuk vjen aty, ndo1 simite thate pa buke edhe e gjen lol


P.s Jam edhe pa darke lol, restorantet mbyllur, o burra te fluturoj.
hahaha mba njecik diet dhe ti!

gjithsesi e cuditshme era e kendshme aty!
 
Top