• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Griezman zbulon të ardhmen: Ja ku kam dëshirë ta mbyll karrierën, Mesi dhe Ronaldo…

Delirium

Route 66 🚜
Griezman ka zbuluar planet e tij për të ardhmen. Më parë ai zbuloi se ëndërroj që një ditë të fitojë “Topin e Artë”. Francezi nuk e ka fshehur zhgënjimin që nuk është përfshirë në listën e lojtarit të vitit.

griezman.jpg


“Mesi dhe Ronado janë 2 lojtarë që do të kthehen në legjenda, janë më të mirët, por mund ti arrish brenda 1 viti.”, u shpreh Griezman për “ESPN”, e cila ka zbuluar edhe pjesën e dytë të intervistëts. “Mund të ndodh në NBA me Le Bron, i cili është më i miri i historisë së basketbollit së bashku me Xhordan, por brenda një viti MVP mund ta fitojë edhe Rusël Uestbruk ose Xhejms Harden. Mesi dhe Ronaldo janë shembuj për mua. Në Amerikë është një mentalitet tjetër. Mua më pëlqen atje sepse kur shkoj nuk më njeh askush. Dua të luaj në MLS, kam dëshirë ta mbyll atje karrierën time”, përfundoi Griezman.


/Panorama Sport /
 
Top