• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Grida Duma dëgjon hallet e banorëve të zonës së plazhit

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Kandidatja për Bashkinë e Durrësit, Grida Duma takoi banorë të zonës së plazhit, ku u njoh nga afër me situatën e vështirë ekonomike e sociale të banorëve, por edhe të biznesit në këtë zonë të qytetit.
Banorë të shumtë u ankuan për lënien në harresë nga Bashkia dhe për shpërfilljen e halleve e problemeve të tyre.

Zonja Duma u shpreh se qytetit i duhet një administrator i zoti që të dojë njerëzit e të punojë për ta. Ajo u zotua se dera e saj do të jetë e hapur për të gjithë durrsakët.

“Jashtë premtimeve elektorale, ju atë derën e keni tuajën. Nuk është dera ime. Kam ardhur për të marrë një pushtet tonin dhe tuajin të parin. Nuk ka nevojë për fjalë të bukura, sepse atë që ju ndjeni unë e di shumë mirë”, tha Duma.
t,chanel
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Grida Duma dëgjon hallet e banorëve të zonës së plazhit

Bravo Duma... ishalla e ben Durresin te bukur sic eshte edhe vete dhe jo ta mbushe me fjale sic di te bej edhe ajo vete ;)
 

AjSi

...
Titulli: Grida Duma dëgjon hallet e banorëve të zonës së plazhit

Hm me pelqen kjo Grida. Me duket e afte, e prere..mendoj se do te fitoje bashkine e Durresit. Edhe une qe jam komuniste do ja jepja voten :) :p
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Grida Duma dëgjon hallet e banorëve të zonës së plazhit

A lejohen Kosovaret me votu ne Durres?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Grida Duma dëgjon hallet e banorëve të zonës së plazhit

un them se populli duhet ti shpalos hallet vetem 1 her ne 4 vjet ..ateher te pakten del ne tv :shokim:
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Grida Duma dëgjon hallet e banorëve të zonës së plazhit

Se kuptoj pse ska kandidu ne Shkoder mqs asht Shkodrane boooo
 
Top