• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gratë ideale për t’u martuar, sipas horoskopit, gjithë meshkujt preferojnë të tretën…

Hera

Βιβλίο φάγος
Vendndodhja
Athine
Gratë ideale për t’u martuar, sipas horoskopit, gjithë meshkujt preferojnë të tretën…
Nëse jeni duke menduar të martoheni, vazhdoni të lexoni këtë artikull dhe zbuloni cilat janë 3 gratë ideale për t’u martuar, sipas Zodiakut. Por duhet të dini që e treta është mbi gjithë të tjerat. Gjeni nëse gruaja që doni është pjesë e kësaj renditjeje të kufizuar.

Donna-e1564147221100
GAFORRJA

Është një grua fantastike që nuk ka frikë të tregojë emocione në të gjitha aspektet e tyre. Ajo jeton për të parë të lumtur gjithë njerëzit që do dhe kurrë nuk ndalet për të arritur qëllimin. Nëse jeni me fat të keni pranë një grua të shenjës së Gaforres, dijeni që ajo do të bëjë çmos që gjithmonë t’ju kënaq. Por ka një dobësi: emocionohet aq shumë sa krijon dramë nga asgjëja. Pavarësisht nëse janë gjëra të vogla apo të mëdha, përfundimisht do t’i bëjë ato të mëdha. Sidoqoftë, ky aspekt i vogël negativ i saj nuk është asgjë në krahasim me të gjitha cilësitë e tjera të shkëlqyera që posedon një grua e shenjës së Gaforres.

Ajo është një shtëpiake dhe grua e dashur, e cila pëlqen ta bëjë shtëpinë e saj të mirëpritur dhe gjithnjë përgatit ushqim të shkëlqyeshëm. Fëmijët kanë një vend të veçantë në zemrën e saj dhe ajo që kërkon nga burri është dashuria dhe ndershmëria.

DASHI

Nëse po mendoni të martoheni me një Dash, përgatituni, sepse do të merreni me një grua tepër kokëfortë, me një personalitet shumë të fortë dhe të motivuar. Tashmë fakti që keni arritur të viheni re nga ajo është një ndërmarrje heroike, por mos harroni se gjithmonë do të duhet të punoni për t’i mbajtur gjërat interesante, sepse një grua e shenjës së Dashit do të presë që ju të jeni një mbështetje për të, gjithmonë të gatshëm për ta përfshirë atë në diçka të re.

Ajo është një grua shumë konkrete që pret më të mirën nga ata që e rrethojnë dhe për këtë arsye ajo është gjithmonë e suksesshme në jetë. Si nënë ajo është shumë e rreptë dhe nga fëmijët e saj nuk pret asgjë më pak se përsosmëri absolute. Me këtë qëndrim, ajo i përgatit ata të jenë udhëheqës të suksesshëm në të ardhmen. Ndërsa për burrin, ajo që kërkon është një burrë me karakteristika të forta si të sajat, siç janë vendosmëria dhe forca.

LUANI

Në mesin e 3 grave me të cilat duhet të martoheni sipas Zodiakut gjejmë gruan e shenjës së Luanit. Një grua me shpatë në vend të një gjuhe, e cila nuk e pranon JO-në si përgjigje dhe që gjithmonë ka prirje të jetë e ashpër dhe e drejtpërdrejtë.

Është jashtëzakonisht simpatike, ajo i tërheq burrat si mizat për shkak të natyrës së saj të pavarur. Ndonjëherë është e vështirë të arsyetosh me të, por dije që nuk do të gjesh kurrë një shoqëruese aq të devotshme dhe besnike sa një grua e shenjës së Luanit.

Ajo e di në mënyrë të përsosur si të krijojë një marrëdhënie të pastër dhe të vërtetë dhe do të bëjë çmos që t’ju trajtojë në mënyrën më të mirë të mundshme. Një nga gjërat më të mira në lidhje me gruan e shenjës së Luanit është që ajo përdor forcën e saj për të luftuar ashpër për partnerin e saj, është shembulli i përsosur i një gjuetie luaneshe: askush nuk mund ta prekë familjen e saj.

Do të bëjë gjithçka që është e nevojshme për ta mbrojtur atë. Tek një burrë ajo kërkon një njeri që mund të përputhet me fuqinë e saj, por që do ta respektojë atë deri në atë pikë sa mos ta përdorë kurrë. /Burimi: Revista Psikologjia/
 

DeliriumMind

Even a white rose has a black shadow.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Në mesin e 3 grave me të cilat duhet të martoheni sipas Zodiakut gjejmë gruan e shenjës së Luanit. Një grua me shpatë në vend të një gjuhe, e cila nuk e pranon JO-në si përgjigje dhe që gjithmonë ka prirje të jetë e ashpër dhe e drejtpërdrejtë.

🤣
Prandaj ngela tu ble bizhuteri me shpata dhe thika un ?
 
Top