• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Grafikët/ Nga Tropoja në Konispol, pjesëmarrja në votime

WxP

.
TIRANË Rreth 671 255 zgjedhës kanë votuar deri tani në zgjedhjet lokale të sotme, ku në 31 bashki Partia Socialiste dhe Koalicioni Aleanca për Shqipërinë Europiane nuk ka kandidatë përballë. Zgjedhjet kanë shkuar përgjithësisht të qeta, megjithëse nga Partia Demokratike ka pasur denoncime të vazhdueshme për presione ndaj votuesve dhe protesta jashtë qendrave të votimit, […]

The post Grafikët/ Nga Tropoja në Konispol, pjesëmarrja në votime appeared first on Balkanweb.com - News24.
 
Top