• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gossip - Sportiv

cent

Banned
Titulli: Gossip - Sportiv

Tulisa e dashura e Adnan Januzaj?
Adnan Januzaj deri tani është përpjekur të mbajë larg mediat rozë nga jeta e tij private, por mesa duket shtypit britanik ka gërmuar në privatësinë e futbollistit duke dalë në përfundimin, se e dashura aktuale e 18-vjecarit është këngëtarja britanike Pop, Tulisa, e cila mendohet se i ka rrëfyer shoqeve të saj se është e dashuruar me futbollistin.

Adnani dhe Tulisa janë parë të shoqërohen jo pak kohët e fundit, dhe sipas mediave britanike, dy të rinjtë janë në lidhje me njëri tjetrin. Këto të fundit mendojnë se Tulisa, duke qënë dhe shtatë vjet më e madhe se Januzaj nuk është e dashura perfekte për të por gjithsesi janë të mendimit, se Adnani si i ri që është në botën e futbollit ka nevojë të marrë pak përvojë dhe në këtë rast lidhje me Tulisën mund të jetë ajo idealja.
/S.Sport
 
Top