• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gol, asist dhe “lojtari i ndeshjes”, Grezda jeton ëndrrën me Rejnxhërsin.

Delirium

Mind 💣
Dy ditë më parë deklaroi se do i shfrytëzonte në mënyrën më të mirë të mundshme mundësitë që do i jepeshin dhe Grezda e ka mbajtur premtimin e tij.

Grezda1.jpg

Lojtari i Kombëtares shqiptare ka luajtur për 90 minuta me skuadrën e Rejnxhërsit dhe ka arritur që të tundë dy herë rrjetën e kundërshtarëve të Madhëruellit. Por lojtari nuk ishte vetëm protagonist me gol, por edhe asistoi golin e katërt të shënuar nga shoku i tij i ekipit Midleton.

Dhe kjo paraqitje e mirë e Grezdës është vlerësuar pasi në fund të lojës ai u shpall dhe “njeriu i ndeshjes”
 

Aver

VIP
Lojtar i kompletun që do ta mbart barren kryesore te kombetares per 10 vitet e ardhshme.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ta shofim megjithate Rejnxhersi nuk është ekip edhe aq.
 

Delirium

Mind 💣
Eros është lojtar fantastik . Stiven Gerard ne një te ardhme te afert mund te jete ne krye te pankines se Liverpool , keshtu që une mendoj se Grezda mund ti bashkohet Shaqirit dhe Co ! :)
 
Top