• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Gjyshja më e fortë në botë punon si gardiane burgu (FOTO)

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Gjyshja më e fortë në botë punon si gardiane burgu (FOTO)


Një gjyshe me tre nipër e mbesa, e cila punon si gardiane burgu në Ontario Kanada, është 48-vjeçe dhe thotë se bodibilldingu i ka dhënë një jetë të re.

Ajo e la shkollën që në vitin 1989 dhe u fut në një palestër për të ruajtur trupin në formë. Më pas ra në dashuri me sportin e ngritjes së peshave.

Fillimisht ajo ishte e turpshme, por në vitin 1993 mori pjesë në kampionatin e parë dhe doli në vend të dytë, gjë që i dha zemër.
©Copyright Gazeta SHQIP
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Gjyshja më e fortë në botë punon si gardiane burgu (FOTO)


Një gjyshe me tre nipër e mbesa, e cila punon si gardiane burgu në Ontario Kanada, është 48-vjeçe dhe thotë se bodibilldingu i ka dhënë një jetë të re.

Ajo e la shkollën që në vitin 1989 dhe u fut në një palestër për të ruajtur trupin në formë. Më pas ra në dashuri me sportin e ngritjes së peshave.

Fillimisht ajo ishte e turpshme, por në vitin 1993 mori pjesë në kampionatin e parë dhe doli në vend të dytë, gjë që i dha zemër.
©Copyright Gazeta SHQIP
Hahhahahahhahahaha co o kjo o Nevi?😳🤯
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Me kte gjyshen as 1 min se kisha bo trri vetem nshpi lol lol lol
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Ta marim temen seriozisht

me pelqejne njerezit qe kujdesen per vete per trupin etc
Por kur kalojne ne obsession me duken ugly
kjo psh nuk eshte se burr as gru
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Shum slow mundohem te postoj bej enter iki pi caj kthehem dhe akoma nuk eshte postuar:p
Lere pastaj kur jap like do dy ore lol
 
Top