• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjyshet "Fashion", tashmë edhe në dokumentar !

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Prerja e saj e flokëve është në tendencat më të fundit, gjithashtu edhe veshjet apo aksesorët bëjnë të mendosh se moda dhe ajo janë ndjekin njëra-tjetrën. Ndryshimi nga feshionistet e tjera është se Jean Woods është 75 vjeç dhe nuk nguron të shfaqë anën e saj fashion.

E në fakt në një dokumentar të realizuar për të dhe për pensioniste të tjera, të cilat ndjekin modën dhe tendencat më të fundit me të njëjtin klas dhe sharm si mbesat e tyre. /albeu.com/ 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Gjyshet "Fashion", tashmë edhe në dokumentar !

Mjere kjo per vete a fashion po i duket ksaj qekjo ma shume ballo me maska
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Gjyshet "Fashion", tashmë edhe në dokumentar !

So hot lol lol lol
 

Kila

VIP
Titulli: Gjyshet "Fashion", tashmë edhe në dokumentar !

hajde gjyshe hajdeee ...
per mendimin tim pak e ekzagjeruar..
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Gjyshet "Fashion", tashmë edhe në dokumentar !

Kot nuk thon 2 her behet njeriu femij
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Gjyshet "Fashion", tashmë edhe në dokumentar !

A mos ia futni kot!!
Pervec asaj me kapele te kuqe sinqerisht te tjerat jane qesharake, ska asgje per guzim as per mode thjeshte qesharake.
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Gjyshet "Fashion", tashmë edhe në dokumentar !

o_O Kesaj ti thush gjyshe a?! Nuk te jap ndjesin se eshte gjyshe,me kete stil te veshurit.
Tuj plak tuj rrakat ... :p
 
Redaktimi i fundit:

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Gjyshet "Fashion", tashmë edhe në dokumentar !

qfar m.. fashioni eshte kjo !
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Gjyshet "Fashion", tashmë edhe në dokumentar !

Yellow nese ta mban...hajde quaje gjyshe ti ate hehe :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Gjyshet "Fashion", tashmë edhe në dokumentar !

Pse jo ate qe se kan ber dot ne rini e bejen ne pleqeri :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Gjyshet "Fashion", tashmë edhe në dokumentar !

shiko tani gjyshe behet dhe ne moshe 42 vjet,por qeshtja eshte te te moshuarat ne mosh shum te shtyre.
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Gjyshet "Fashion", tashmë edhe në dokumentar !

po pse mi nuk quhet gjyshe ? pse te gjitha gjyshet dobesohen ashtu ? gjyshet e mia jane te dyja te mbushura marshallah :D
 
Top