Gjurmë Shqiptare nga Marin Mema.

titan

Requiem for a dream
Ti shiko kete gjaton rq qe i mori me rradhe te gjithe liderat kosovar ndersa vetem ky na del vizionar.


Para ca vitesh Saliu me Lulin falen ujin e kshu me rradhe dhe keta te tjeret.
Nuk jemi shtet modern ku ka ndarje pushteti e institucionet mbrojne interesat kombetare.
 

WxP

Hidrauliku
Pse si vendosni tek dokumentaret tek galeria ?
 

Tomka

Anëtar i ri
E pashe mbreme dhe eshte nje turp i madh qe shteti jone hesht, te pakten nje note proteste nga MJ.
Eshte jashte cdo llogjike ti mohohet viza dikujt sepse thote fshati jone eshte shqiptar ne lashtesi dhe une jam shqiptar nga babai. Shkelje e hapur e lirive te njeriut, nderkohe greket na tregojne prralla per shkelje te te drejtave te minoritetit.

Po fjetem gjume mbajeni mend mbas 30 vitesh greket e jugut do kerkojne autonomi.
 

Shej

Themelues i Forumit
E pashe mbreme dhe eshte nje turp i madh qe shteti jone hesht, te pakten nje note proteste nga MJ.
Eshte jashte cdo llogjike ti mohohet viza dikujt sepse thote fshati jone eshte shqiptar ne lashtesi dhe une jam shqiptar nga babai. Shkelje e hapur e lirive te njeriut, nderkohe greket na tregojne prralla per shkelje te te drejtave te minoritetit.

Po fjetem gjume mbajeni mend mbas 30 vitesh greket e jugut do kerkojne autonomi.
Nuk merret shteti me keto ceshtje se jane te zene duke vjedh. 🤬🤬
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
E pashe mbreme dhe eshte nje turp i madh qe shteti jone hesht, te pakten nje note proteste nga MJ.
Eshte jashte cdo llogjike ti mohohet viza dikujt sepse thote fshati jone eshte shqiptar ne lashtesi dhe une jam shqiptar nga babai. Shkelje e hapur e lirive te njeriut, nderkohe greket na tregojne prralla per shkelje te te drejtave te minoritetit.

Po fjetem gjume mbajeni mend mbas 30 vitesh greket e jugut do kerkojne autonomi.
He se ua preu greku pensionet, prite kur te ndryshojne e qendrimet
Ska lek , ska grek
 
Top