Gju me gju me adminat...

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Po Ivyn kur do e beni mbretereshe??
 
  • Haha
Reactions: D.

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Andej nga Laberia u ndez se ishte @Ivy me pushime. Ketej nga Lushnja ska flake vllare.
E vlla re e ja kishe vene dhe flaken Panajase ti sot,ndaj sje duk ketu.E di une tha yt kusheri,ti i ben keto pune?
 
Top