• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Gjirokastraaa...linjaaaa .

Hera

Βιβλίο φάγος
Ja dhe gjirokastra .....kto nuk duken se kane frike se mos na gostitin :hihi:

1.0x0.jpg
 

ZHIGO

Antarë i Respektuar
Mony dhe Mërla , imis ju gals...

iwoz riding awër bullshits...and aj riëllajz (theks onglez) thet wi wër a wonderfull thrisome ( nqs e ke parasysh ku po e hudh grepin ;P ) .... Aj mis thet tajm aaalot.

it hez bin a loong tajm living hir end aj forgot albanian komplitlli

Ju Puç nga Afrika !
 

ZHIGO

Antarë i Respektuar
Nuk guxo robi te boi nje “çiao” , se ja...ne vend te hudhet ne qafe qetra, ta plas surratit. Robo, shyqyr zotit sna kan lon syt ala...e dim ku i fusim komët.

Po ça ti bojm zemres, se e thym njemij copash e prap nk zum men. lol

Do te dish ndryshimin midis Afrikes dhe Gjiros? :p
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Nuk guxo robi te boi nje “çiao” , se ja...ne vend te hudhet ne qafe qetra, ta plas surratit. Robo, shyqyr zotit sna kan lon syt ala...e dim ku i fusim komët.

Po ça ti bojm zemres, se e thym njemij copash e prap nk zum men. lol

Do te dish ndryshimin midis Afrikes dhe Gjiros? :p
Jepi vrome plase lol

Ja te nis shoqja i perqaputhje prej gjirokastre tyne lol
 

ZHIGO

Antarë i Respektuar
Jepi vrome plase lol

Ja te nis shoqja i perqaputhje prej gjirokastre tyne lol
Nuk du faaaaaaare, faaaaaare , faaare :LOL:

qameti ju prej gjirokastre i gjys dore te jepni...imagjino, me kujtove nje rast te perjetuar. U mundova te ndal njeren me pyt per filan vend... do ti qe qelloi motra e shumakerit ajo...as syt nk mi hodhi lol

PS , pervcse ngjyres se “peliçes” kane prejardhjen te te njejtit gen, qe quhet NËM. (shpresoj ta kapi radakja) :p
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Nuk du faaaaaaare, faaaaaare , faaare :LOL:

qameti ju prej gjirokastre i gjys dore te jepni...imagjino, me kujtove nje rast te perjetuar. U mundova te ndal njeren me pyt per filan vend... do ti qe qelloi motra e shumakerit ajo...as syt nk mi hodhi lol

PS , pervcse ngjyres se “peliçes” kane prejardhjen te te njejtit gen, qe quhet NËM. (shpresoj ta kapi radakja) :p
Jo re jo se sjam na fshati "Nëm" e njof edhe ate "jap" lol
Edhe mas kaq kohesh prape te nemi e ke mendjen yttt
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Ohhh... omëlcina forumit :love:

do ti qe jemi bo si keta...sa zbret pak temperatura, fillon tna shkoj gjaku ne fun te komve :p

dmth, nga krahet jam bo si puntor llaçi...ky isht thelbi lol
Ne ditet qe isha ketej,mungove por e kuptoj deshiren e cokollates puro cacao,as une sdo rezistoja :p
Ke mesuara masaken e dryq?
 

ZHIGO

Antarë i Respektuar
Ne ditet qe isha ketej,mungove por e kuptoj deshiren e cokollates puro cacao,as une sdo rezistoja :p
Ke mesuara masaken e dryq?
ke pa ti ... sa me shume rri ktu, aq me shum rracist bohem

sa per masakan, me bo ato lëvizje un i bi me u nrydh komplet. me kadal...levizim kaiçik supin sa per lezet :p

ka bo Guisy Ferrero ( se maj men emrin fiks) nje super hit (Jambo). Ja çova pak me par Didin ne watssup. nona nona fare :p

ps. Transferohemi ke tema tjeter se i njel hatri Monyt. Ja bom gjirokatren, gjiroafrike lol
 
Top