• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Gjirokastraaa...linjaaaa .

ZHIGO

Antarë i Respektuar
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Jo mi shpirt jo . mos ma keqtrajto veten...se me duket sikur po me sha mu! Fajin e kom un qe luj me zjarrin thuj , se ti je ne rregull . Ti je inoçente .

Ti Mërla pse zgerdhiesh ti? ë?

Ju vjen keq , te iki un...ti lejm muhabetet e rrobave te banjos per her tjeter. Se sot po boni te turpshmen te dyja mduket. ;P
 

Marla

Urbi et Orbi
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

nigjare ktu ti mi goce...kushdo qofte ajo tipja....une kuptoj se ky zhigo paska ra ne dashni me ate....

kshuqe me ndihmo i cike shoqen , hape foton dhe ma pershkruj i cike si tipare ..he xhan

se u mbodhisa ktu
Jo mi shoqe jo Zhigu ka ra n'dashni ne kohen e koleres cne ne Prill 2012 lool

Ajo ke foto eshte 1 bionde bojalleshe me ca lesh te verdha ama cte te thom lol
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Jo mi shpirt jo . mos ma keqtrajto veten...se me duket sikur po me sha mu! Fajin e kom un qe luj me zjarrin thuj , se ti je ne rregull . Ti je inoçente .

Ti Mërla pse zgerdhiesh ti? ë?

Ju vjen keq , te iki un...ti lejm muhabetet e rrobave te banjos per her tjeter. Se sot po boni te turpshmen te dyja mduket. ;P

e pafajshme jam.....qe baba duret lol
 

Marla

Urbi et Orbi
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Ti Mërla pse zgerdhiesh ti? ë?

Ju vjen keq , te iki un...ti lejm muhabetet e rrobave te banjos per her tjeter. Se sot po boni te turpshmen te dyja mduket. ;P
Mi skuzmi por e kam nga efekti i taraboshit te malit te bardhe :D

ik ik klm dhe kujdes se ke kontrroll sot ke puna mos thuj qe ste lajmerova.
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Jo mi shoqe jo Zhigu ka ra n'dashni ne kohen e koleres cne ne Prill 2012 lool

Ajo ke foto eshte 1 bionde bojalleshe me ca lesh te verdha ama cte te thom lol
si lagje pame kjo,...ku rri me surrat?
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

o ju te katit lart e poshte.....ju pershendes

[video=youtube;6WVJadPBZ-E]http://www.youtube.com/watch?v=6WVJadPBZ-E&list=RDIxlnLHL8Cy0&index=18[/video]
 

Marla

Urbi et Orbi
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

[video=youtube;XR-zBLSiYUU]https://www.youtube.com/watch?v=XR-zBLSiYUU[/video]

E pershendetur qofsh mi :D
 

ZHIGO

Antarë i Respektuar
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Mërla te kom dhon LIKE sa per gjith vitin...jo per gjo , por per mos me tlon arsye te mendosh qe jam bo kolaq mrgreen.gif

Monika Levinsky . A jem in Tirona rait nau. qe baba...xhepin plot . plot me fara te zeza dmth , atje ke uni ke non tereza , te bojm nomin . Kolen e ble miss skedina (Mërla) .
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Po ju i paskeni mor te gjitha...une me cte kontriboj??
Marle do ikim te juniversiteti mi te hajm fara lule dilli e te pijme nai vap ik??

Uejting e riplai
 

Marla

Urbi et Orbi
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Ai em sto korfuzi

Ju pres ne mes te dEtit biletat e tragetit jua qeras une.
 

ZHIGO

Antarë i Respektuar
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Meqë me keni pershendetur dhe meqë jam ne qef, po jua jap dhe un nje msim . Msoni te degjoni dhe ta shijoni muziken ;P


rok bejbi...

Kjo kenge esht PERFUNDIMISHT madheshtore. Imagjino pak , kur e degjon per her te dyt fillon te leviz nje kemb instiktivisht , tek hera tret leviz supi dhe buzet . Tek e katerta fillon e kendon duke bo merak komshit.

Edhe pse balade rock.

Kurse kjo qetra per omlecin ,

hopa Moni...pasos dobles ;P Imagjinoj M-n tjetër , duke lidhur bluzen siper kerthizes qe ndez skenen duke na mesuar edhe pse o 100 kile! who ker , kjo esht me e bukra! smileys-mrgreen.gif
 

Marla

Urbi et Orbi
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Te kam thon mos pi uje me xixa se te bo dom te duken double robt :D
 

Marla

Urbi et Orbi
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Amani mo mos i ka ndodh gjekafshe ketij ZhEgut anej nga Kaka------ mor amani lol
 
Top