• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjirokastër, përfundon numërimi, e majta merr 4 mandate

WxP

Tech
Urimet më të mira deputetëve të qarkut të Vlorës duke shpresuar se do ta përfaqësojnë dhe do t’i shërbejnë sa më mire qarkut tonë”, shkruhet në deklaratë.
Këtu, Partia Socialiste merr 3 mandate, ndërsa LSI-ja merr 1 mandat, të cilin e fiton nga e djathta, duke lënë Spiro Kserën jashtë parlamentit të ri.
Qarku Gjirokastër, ndarja e mandateve:
PS 3 mandate
Arben Ahmetaj
Erion Veliaj
Anastas Angjeli
LSI 1 mandat
Vangjel Tavo
PD 1 mandat
Genc Ruli
/Shekulli Online/Përgatiti: E.D/
 

Attachments

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Gjirokastër, përfundon numërimi, e majta merr 4 mandate

valla kjoo po me duket si parodi
 
Top