• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjenitë bëjnë çudinë, këto shpikje do ju lënë pa fjalë (FOTO)

Gjenitë bëjnë çudinë, këto shpikje do ju lënë pa fjalë .
1579010192340.png

Nëse disa prej nesh kanë pak aftësi krijuese, por ka të tjerë që janë ekspertë të vërtetë në kreativitet.
Pamjet e marra nga e gjithë bota dhe të sjella nga “Shareably” zbulojnë disa nga shpikjet më argëtuese, të cilat për hir të së vërtetës të lënë pa mend.
Po t’i shihni më vëmendje do të kuptoni se në botë ka “shkencëtarë” të vërtetë, të cilët arrijnë që nga asgjëja të bëjnë mrekulli.
©Copyright Gazeta SHQIP
 
Private conversations
Help Users
    Top