• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjeni Kryeqytetin????

iLirjam

Antar i fv.al
Pe: Gjeni Kryeqytetin????

Afrika esht akoma kontinent qe ndahet ne shum shtete,,sesht si Europa qe ka Brukselin,,


Zvicrra?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

Kryeqiteti Ugandes ...Kampala


Uzbekistan
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Gjeni Kryeqytetin????

Ishte larte Uzbekistan- Tashkent

Kryeqyteti Iordanise
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

Kryeqyteti Iordanise mos eshte Amman?K.Togo
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Gjeni Kryeqytetin????

Kryeqyteti bjellorusis esht Minsku .....

Kryeqyteti Andorres ????
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

Andorra la Vella
Kryeqyteti i San Marinos?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

Maroko


Kryeqyteti i Sera Leones?
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Gjeni Kryeqytetin????

Freetown!!


Kryeqyteti Senegalit..
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

DakarKryeqyteti i Mauritanise?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

Mauritania - Nouakchott


K....Rwanda?
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Gjeni Kryeqytetin????

Mania

kryeqyteti i Nicaragua?
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Gjeni Kryeqytetin????

...Managua
...bhutan
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Gjeni Kryeqytetin????

Esht ajo qe ke then e para :)
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Gjeni Kryeqytetin????

Esht ajo qe ke then e para :)
jo nuk eshte e sakte...kryeqyteti i Bhutanit eshte Thimphu Bhutani eshte shtet i vogel...kufizon me Indine dhe Kinen dhe shtrihet ne Himalaja....

...kryeqyteti i Nepalit...
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Gjeni Kryeqytetin????

kryeqyteti i Nicaragua? esht Managua e Kisha per kete
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pe: Gjeni Kryeqytetin????

jo nuk eshte e sakte...kryeqyteti i Bhutanit eshte Thimphu Bhutani eshte shtet i vogel...kufizon me Indine dhe Kinen dhe shtrihet ne Himalaja....

...kryeqyteti i Nepalit...

Nepal *Kathmandu

K.....Samoa....
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

Santiago...

Kryeqyteti Luxemburgut
 
Top