• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjeni Kryeqytetin????

Troyan

Antar Aktiv
Kuwait City!

Kryeqyteti i Gjeorgjisë?
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

Tbilisi

Papua Guinea e Re ??? sa me pelqen ky shtet LOL
 

Bambolita

Reborn!!!
Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

Port Moresby

(un as qe se dija qe egzistonte lol .... gjeografin se kam dash naiher )

i shqiperise ? ( asnjeri nuk ka patur guxim ta bente ket pytja XD )
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

@ bambolita:eshte bere me pare kjo pyejte per shqiperine

Mbabane

i Bruneit?
 

Bambolita

Reborn!!!
Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

@ bambolita:eshte bere me pare kjo pyejte per shqiperine

Mbabane

i Bruneit?
Bandar Seri Begawan

ps.se kam par ateher..... :)
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

Kryeqyteti i Lituanis
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Pe: Gjeni Kryeqytetin????

kolumbia-bogota
Monako......?
 

AjSi

...
Pe: Gjeni Kryeqytetin????

buenos aires

Peru?
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Pe: Gjeni Kryeqytetin????

LIMA
sINGAPOR...?
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Pe: Gjeni Kryeqytetin????

HALLA HALLA, UNE BEJ PYETJE ME SPEC, PERGJIGJIA E SAKTE E SINGAPORIT DO TE ISHTE : SKA KRYEQYTET,
Aleks ti e jep pergjigjen vet plako hahaha


Turqi
--ANKARA

iRANI....?
 

iLirjam

Antar i fv.al
Pe: Gjeni Kryeqytetin????

thash se mos do thoje istabul hahah

Irani,, nuk e di per zoten,,ke tjeter??

---------- Post added at 23:17 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

mos esht azerbajxhan apo si quhet ahahahah
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Pe: Gjeni Kryeqytetin????

iRANI --TEHERAN

TURKMENIA---??
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Gjeni Kryeqytetin????

Amsterdam.....

Kryeqyteti Moldavis??
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

KamberaBrazili?
 
Top