• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjeni anetarin!

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Kalamojaaaaaaa erdha una ne nje loje tjeter!

Okay. Loja funksiono keshtu.
Anetari siper do postoje 1 foto apo gif dhe ai qe vjen poshte do e gjeje per ke behet fjale?! pervec fotos jepni dhe ndonje detaj tjeter me shkrim qe ta lidhim me foton.
Po e nis une.
Une sot pashe kte gifin ne fakt dhe mu kujtuan nja 2 anetar qe u shkonte, po fiiiks fare.
Ndihma: Sidomos kete jave qe na kane bere te presim damaret! (ua thash troc tani). Cilet jane?!?!?!?!?!?!?!Kush ta gjeje do postoje per ndonje anetar tjeter.

p.s. Une do ju lutesha qe fotot apo gif-et te jene te zgjedhura per cdo moshe, mos na bini foto +18 ju lutem qe ta klikojme me rehat temen ^_^
 
Redaktimi i fundit:

NGU

Wild child full of grace 💫
Kalamojaaaaaaa erdha unaaaaaa. Me nje loje tjeteeeeeer!

Okay. lojka funskiono keshtu.
Anetari siper do postoje 1 foto apo gif dhe ai qe vjen poshte do e gjeje per ke behet fjale?! pervec fotos jepni dhe ndonje detaj tjeter me shkrim qe ta lidhim me foton.
Po e nis une.
Une sot pashe kte gifin ne fakt dhe mu kujtuan nja 2 anetar qe u shkonte, po fiiiks fare.
Ndihma: Sidomos kete jave qe na kane bere te presim damaret! (ua thash troc tani). Cilet jane?!?!?!?!?!?!?!Kush ta gjeje do postoje per ndonje anetar tjeter.

p.s. Une do ju lutesha qe fotot apo gif-et te jene te zgjedhura per cdo moshe, mos na bini foto +18 ju lutem qe ta klikojme me rehat temen ^_^
@NeVertiti & @Element lol
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Ca fitova? Lol
 
Kalamojaaaaaaa erdha unaaaaaa. Me nje loje tjeteeeeeer!

Okay. lojka funskiono keshtu.
Anetari siper do postoje 1 foto apo gif dhe ai qe vjen poshte do e gjeje per ke behet fjale?! pervec fotos jepni dhe ndonje detaj tjeter me shkrim qe ta lidhim me foton.
Po e nis une.
Une sot pashe kte gifin ne fakt dhe mu kujtuan nja 2 anetar qe u shkonte, po fiiiks fare.
Ndihma: Sidomos kete jave qe na kane bere te presim damaret! (ua thash troc tani). Cilet jane?!?!?!?!?!?!?!Kush ta gjeje do postoje per ndonje anetar tjeter.

p.s. Une do ju lutesha qe fotot apo gif-et te jene te zgjedhura per cdo moshe, mos na bini foto +18 ju lutem qe ta klikojme me rehat temen ^_^

Nga mosha dhe floket ndoshta kitrra ?

Dimer vere kurrizin nxjerr?


1579604787033.jpeg
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ca fitova? lol
hic, radhen per te sjelle ti 1 anetar tjeter tani me foto ose gif dhe me 1 fjali ndihmese qe ta gjejme ne:)
 
 • Më pëlqen
Reactions: NGU
Private conversations
Help Users
  Top