• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjenden 100 tregimet e zhdukura të Mark Twain

Mbi 100 tregime të cilat janë menduar si të zhdukura, të shkruara nga Mark Twain, janë gjetur së fundmi nga Mark Twain Project.
Në kohën kur autori i Tom Sojerit ka shkruar këto letra, dukej se ishte i paqartë nëse do të ishte i sukesshëm si autor.
Guardian ka shkruar së fundmi për këto tregime të shkurtra, të cilat janë gjetur e janë menduar si kopje të zhdukura.
Letrat janë shkruar në periudhën 1865-1866.
noa.al
 
Shqiperia
Help Users
Staff Only
 • No one is chatting at the moment.
  Didi @ Didi: @WxP shikoje privatesine, se lexohen pa u loguar.
  Top