• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjeje kush do shkruaje poshte jush !

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vajza

Moderator
Staff member
Erdha burri jem i lumi ti u knaqe me kto shokt e mi ishe kan veq me fat shokt i kam dukat qa po heki vetem mua kur po vin kto motrat tua fjalt e vjehrres e kunates si te huj i shpates
@Xhelozi hec ktu
Ahahaahahahaha lotttttt,
Dujma dujma dashnoren ooo dujmi edhe shoqett mos u bo moj gru dashnoren tjeter me ta pru ule kryjen puno e ngo .. sa te jet kjo dunja burri eshte per nje mahall 😂

@NGU ajde
 

Ajodreqia

Antar Aktiv
Ahahaahahahaha lotttttt,
Dujma dujma dashnoren ooo dujmi edhe shoqett mos u bo moj gru dashnoren tjeter me ta pru ule kryjen puno e ngo .. sa te jet kjo dunja burri eshte per nje mahall 😂

@NGU ajde
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂nuk e tham kot une ty tkam dashni ti je shpres per syt e mi😂😂😂❤puqqqqqq arush
@NGU mos hajde edhe niher hahaha
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top