• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjegjeza???

Ervin Doda

Antar Aktiv
Per cfar aresyeje i kan nxjerr gjegjezat????
Antar te Forumit virtual jepni mendimet tuaja kjo besoj se esht gjegjeza me e for deri me sot te zberthesh arsyen e gjegjezave. kush jep mendimet me te sakta ju faleminderit tegjith antarve ....
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Gjثegjثzث

Ndoshta ke dashur te thuash: GJثEGJثZث :gjujpeshk:

Përshkrim i tërthortë e i ngjeshur (zakonisht në vargje) i një sendi ose i një dukurie, që i jepet dikujt për ta gjetur se çfarë do të thotë; gjëzë (p.sh. Ha me bark / Dhe vjen përqark. = mulliri.

Gjëegjëzat ne kohe te lashta kan patur edhe efekte koduese, madje mjafte te rendesishme deri sa sot zakonisht perdoren per efekte logjike, loje, kersherie e keshtu me radhe. :gjujpeshk:
 

sabah

Anëtar i Respektuar
Per cfar aresyeje i kan nxjerr gjegjezat????
Antar te Forumit virtual jepni mendimet tuaja kjo besoj se esht gjegjeza me e for deri me sot te zberthesh arsyen e gjegjezave. kush jep mendimet me te sakta ju faleminderit tegjith antarve ....

Po kjo pune e gjeagjezave ne radhe te pare eshte shpikur nga te paret tane per te kaluar kohen neteve te gjata te dimrit.Gje a gjezat me dashje apo padashje zhvillonin imagjinaten e atyre qe i tregonin por edhe vinin ne levizje trurin e atyre qe i degjonin .Perfundimisht do te thosha qe gje a gjeza eshte nje mjet qe i ben gjimnastike trurit ne shumicen e rasteve.
 

El'Mejor

Daja
Edhe une jam i mendimit se gje a gjezat kane nisur me shume si mjet argetimi edhe kalimit te kohes se mba mend edhe ne kur ishim te vegjel mbremjeve tregonim ndermjet njeri tjetrit etj... sbesoj se jane shpikur per ndonje qellim tjeter .
 

Ervin Doda

Antar Aktiv
Perfundimisht do te thosha qe gje a gjeza eshte nje mjet qe i ben gjimnastike trurit ne shumicen e rasteve.

tamam ashtu esht gjimnasti per ato kohera ndersa sot kemi keto kompjutera qe na e bejn zborin me shum se te parve tan duke gjetur gjegjeza, por ne sot jemi nje cik me te avancuar se te paret tan.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
GJثEGJثZث apo Enigmat, munde te themi se tani jan sport apo nje lloje relaksimi edhe pse prape gjejne perdorimin e tyre adekuat, madje mjafte shume.
Ne te kaluaren, ne fillet e tyre them se me shume kishin perdorim praktik, sepse per ate ishin krijuar. :gjujpeshk:
 
Private conversations
Help Users
    Top