• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

Ishte per vajza per te pare sa te shkathta e kemi po hic se gjeti asnjera.
Ja o popull kush eshte pergjigja tani eshte:
Kush eshte me shemtuara nga ju te treja le te me vrasi.Asnjera nga ato nuk e beri se nuk donte te te pranonte qe ishte e shemtuar.


skam qen une aty roje ate note se do e kishte pa ky bukuroshi do kalonte apo do vdiste
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
skam qen une aty roje ate note se do e kishte pa ky bukuroshi do kalonte apo do vdiste

Kur te kem nje tjeter si keto do e shkruaj kur ti te jesh roje keshtuqe ta vrasesh:kercim:
 

Kelly

Antar Aktiv
Ashensori.

Njeri banon ne katin e njezet te nje pallati. Ne mengjez, del nga shtepia, therret ashensorin ne katin e tij, zbret dhe shkon e punon. Kur kthehet per ne shtepi, therret ashensorin nga kati i pare, zbret ne katin e peste, pastaj i ben katet qe i kane mbetur ne kembe. Nuk e ben kastile dhe ashensori funksionon shume mire.

Si eshte e mundur?
 

bella

Anëtar i Nderuar
Kelly.......Mendoj se arsyeja qe ky njeri ben kete veprim eshte sepse eshte xhuxh :D
Dmth nuk shtyp dot butonin 20 te ashensorit kur kthehet nga puna per ne shtepi :)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

Eshte nje shport me 12 veze, dhe jane 12 femije. Cdo femije merr nje veze, e megjithate ne shporte mbetet nje veze. Perse??? :D
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

Eshte nje shport me 12 veze, dhe jane 12 femije. Cdo femije merr nje veze, e megjithate ne shporte mbetet nje veze. Perse??? :D

Mos mbetet veza qe i takon femijes qe mban shporten , se nuk shoh zgjidhje tjeter.
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

Mos mbetet veza qe i takon femijes qe mban shporten , se nuk shoh zgjidhje tjeter.

Po he pra ku ishe ti....se me mori malli per ty ketu :D

e gjete vangjel :p
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

nje femer te mullari hengri 7 rrotulla magjari,
erdh nje tjeter hengri 3 ma teper.

sa rrotulla hengren te dyja femrat?

lol
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

nje femer te mullari hengri 7 rrotulla magjari,
erdh nje tjeter hengri 3 ma teper.

sa rrotulla hengren te dyja femrat?

lol

ty te hengren te dyja femrat :p
Ore Burrelsi ca eshte magjari se nuk e di :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

Duhet te jete gomari :D

magjari eshte gomari ??? :D

O ju hengert gomari juve ishalla..meshkuj te paskrupuj LOL

e gjeta gjeeagjezen e Burrelsit une :p...vazhdoni me nje tjeter.:automatik:
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.Po he pra ku ishe ti....se me mori malli per ty ketu :D

e gjete vangjel :p
LOL e dija kte :p po mendova qe e kam gabim e nuk e thash

nje femer te mullari hengri 7 rrotulla magjari,
erdh nje tjeter hengri 3 ma teper.

sa rrotulla hengren te dyja femrat?

lol
17 Rrotulla të dyja femrat :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

Do me pelqente te rihapja kete teme qe paska kohe qe nuk eshte pare :)

Nje burre i vetem do zbraste nje domixhan me vere ne 21 dite, nese pi edhe gruaja e tij bashk me te, do ta zbrasnin ne 14 dite.

Ne sa dite do ta zbraste gruaja domixhanin nese do pinte e vetme?
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

sjam i ksaj fushe po kalojm ne tem tjeter :p:p:p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

hahahahah po mundohu pak :p.....as un jo sjam e kesaj fushe (me mire do shkruaja 3 faqe plot me tema te ndryshme ose psikologjike sesa keto :p)....mi kan then para ca kohesh e thash tua thosha edhe juve.:)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

hahahahah po mundohu pak :p.....as un jo sjam e kesaj fushe (me mire do shkruaja 3 faqe plot me tema te ndryshme ose psikologjike sesa keto :p)....mi kan then para ca kohesh e thash tua thosha edhe juve.:)

Ti mir bere qe e solle dhe ktu lol por mua me ke per nga ajo tema e barsaletave jhahahahahahahahahaha atje po qe jam i asaj fushe hahahahhahaha LOL LOL LOL LOL LOL
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

Do me pelqente te rihapja kete teme qe paska kohe qe nuk eshte pare :)

Nje burre i vetem do zbraste nje domixhan me vere ne 21 dite, nese pi edhe gruaja e tij bashk me te, do ta zbrasnin ne 14 dite.

Ne sa dite do ta zbraste gruaja domixhanin nese do pinte e vetme?

ne 28 dite
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

Jo Hostel :)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

do e zbrazte do e zbrazte po ne kohen dyfish te burrit :) pra 42 ....o nuk e pim vu e vu si puna e budallait :p LOL
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

do e zbrazte do e zbrazte po ne kohen dyfish te burrit :) pra 42 ....o nuk e pim vu e vu si puna e budallait :p LOL

Une thashe nuk e zbar duke menduar qe burri eshte kavalier dhe i vjen keq te coj dem tere ate vere,pastaj per 42 dite vera behet uthull keshtuqe ajo nuk pi vere
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Pe: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

Une thashe nuk e zbar duke menduar qe burri eshte kavalier dhe i vjen keq te coj dem tere ate vere,pastaj per 42 dite vera behet uthull keshtuqe ajo nuk pi vere

e hedh ne sallate dhe e pi :p ke inat LOL
 
Private conversations
Help Users
    Top