• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjeagjeza

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjeagjeza

E paske gjetur :bravo::bravo:

Ka kater vite qe se gjente kush :p

jalla se paskemi pa se kjo eshte me e thjeshta


po kete meqe jemi ne vazhden e ketyre gjeegjezave erotike lol


ulur ne gjunje
shtyn perpara
hyn i gjati
tek e cara

lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Gjeagjeza

jalla se paskemi pa se kjo eshte me e thjeshta


po kete meqe jemi ne vazhden e ketyre gjeegjezave erotike lol


ulur ne gjunje
shtyn perpara
hyn i gjati
tek e cara

lol

eh ky eshte .....

dhe po qe se ngeli
ky ne kete te care
nuk ke si e nxjerre ndryshe
pos me ndonje dare :poezi:
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Gjeagjeza

celsi?.........
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Gjeagjeza

Porsi lëmsh është rrumbullak,
mot e jetë sillet qark,
pa benzin shkon e vjen,
kur lëviz askush s'e ndjen
është plakë sa s'tregohet,
por nuk lodhet es'ankohet .
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Gjeagjeza

se di... te ishin gjela te verdh i bie "qese me napolona "....
 

jana80

Super Moderator
Populli duhet ta ketë ndonjë arsye...
Mbase ngaqë lepuri është kafshë më popullore dhe gjezdis më shumë se kafshët e tjera.

populli e ka fajn gjithmone :)
 

Abisi

FB_IMG_1551620100494.jpg
 
Private conversations
Help Users
    Top