• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjashtë veshjet që nuk shkojnë fare me takat, kombinimet që duhen shmangur me çdo kus

Jetmira

Antarë i Respektuar

Mund të mendoni se nuk ka një kohë dhe vende të përshtatshme për të veshur taka, por gaboni ! Askush nuk mund ta mohojë hijëshinë e këtyre këpucëve, deri në momentin që ato nuk vishen në kohën dhe vendin e gabuar, për më tepër kombinuar keq ! Rregullat e modës nuk janë aq të lehta dhe në këtë fushë nuk duhet të vlejë shprehja; njeriu nga gabimet mëson, sepse përderisa i kanë bërë të tjerët dhe ekspertët e modës na i kanë treguar cilat janë, atëherë përse duhet t'i bëjmë ne për së dyti ! Këto rregulla duhet të merren të mirëqena, por dhe nëse sërish i vini në dyshim, do të bindeni vetë , pasi t'i keni shkelur që ne kishim të drejtë: Më poshtë Living do t'ju tregojë rastet kur nuk duhet të vishni kurrë taka !

1. Pantallona të shkurtra xhins me taka stileto
2. Një minifund me taka të larta me platformë
3. Pantallona të gjera me taka që zbulojnë gishtat
4. Streçet me çfarëdo lloj take
5. Fundet e ngushta pas trupi me taka ortopedike
6. اfarëdo lloj take, me të cilën nuk ecni dot !
PUREWOW
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Veshja don stil,thjeshtesi dhe mbi te gjitha nuk don rendes,qofte ne veshje ,ngjyra e sidomos as tualet te rende.
Nje femer duhet te kete shijen e saj,jo te meikapeve dhe llangosjeve.
 
Top