• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Geshtenja

Zana1

Braveheart
Mbaj mend per here te pare , kur vendosa qe ti gatuaj vete ne shtepi geshtenjat... nuk e dija qe duhen prere , i futa ne furre ashtu sic ishin ... filluan qe te kercasin dhe une vajta hapa furren me vrap dhe i nxorra nga furra... nuk mbaheshin me k'to , pelcasnin dhe e bene guzhinen dhe tavanin sikur kishte rene lufta. loool

Ndersa nje here vendosa qe te gatuaj darken per te tere , isha rreth 12-vjece dicka e tille... por ne ate kohe kisha motrat me te medhaja se une edhe mamane edhe nuk gatuaja ndonjere , i was like the little princess .. loool

Anyway , ju thashe te tereve qe sonte do ta gatuaj une darken .. dhe kisha vendosur qe te bej nje gjelle me patate. loool

Bej gati qepen, patatet i marr ashtu sic ishin i lava i preva ( pa qeruar ) i kavardisa 5min me qepen ju hudha ujin kripen .. edhe kthehem tek televizori , te tere u cuditen me shpejtesine time dhe nuk lejoja asnje qe te vente ne guzhine , nejse i marr hudh ne pjata dhe ju servir darken ... kurre nuk do ta harroj k'te gafe qe akoma edhe sot ma permendin te shtepise. : d

Megjithate sot jam nje guzhiniere goxha e mire , e me terheq shume gatimi : )
 
Last edited:

Hera

Βιβλίο φάγος
Mbaj mende geshtenjat e ziera qe i benim si varese dikur ......po tani ne oxhak i pjek avash avash e kenaqem
 
Top