• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gati stadiumi i dytë për Qatar 2020, është një mrekulli!

Frank

Ashtu, kështu...
Qatar-World-Cup-stadium-design-MAIN-770x404.jpg


Katari vijon me ritme të larta punimet për të kompletuar infrastrukturën, që do ta lejojë të mirëpresë Kupën e Botës në vitin 2022. Shteti i vogël i Gjirit Persik, ka përfunduar impiantin e dytë me 40 mijë vende dhe që duhet “Foleja e Zogjve”, ose “Al Wakrah” në gjuhën vendëse. Impianti, i pajisur me ajër të kondicionuar, ka një teknologji të rrallë krahasuar me stadiumet e tjera. Aty do të luhen sfida të grupeve dhe të çerekfinaleve.

blob:https://www.youtube.com/681fafab-a491-4650-b740-3a2f4adf8d59

Balkanweb.com
 
Top