• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Gani Geci: Nga mbrëmë LDK s’është e Isa Mustafës, Eqrem Kryeziut dhe as e Hamitëve

Ylli-1

Etnoshqiptar
Bota Sot | 02.12.2013 16:58Gani Geci, ish-anëtar i LDK’së, ka komentuar rezultatin e mbrëmshëm zgjedhor.

Ai këtë rezultat e ka parë si fundin e udhëheqësve të LDK’së.

“Që nga mbrëmë, LDK nuk është vetëm e Isa Mustafës, as e Eqrem Kryeziut dhe e Sabri Hamitit. Tash e tutje ndryshe do të bëhet edhe në LDK nëse LDK dëshiron më i hek hajnat nga pushteti qendror”, ka shkruar Geci në profilin e tij në Facebook.
 

sheki

Anëtar i ri
Titulli: Gani Geci: Nga mbrëmë LDK s’është e Isa Mustafës, Eqrem Kryeziut dhe as e Ha

keta ne kete foto jane pikrisht ata te cilet me qdo menyre jan dhe po mundohen te fusin ne burg te gjith ish ushtaret e uqk , keta jan bashkpuntoret me te afert te udb serbe keta jan millosheviqet e kosoves
 
Top