• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gafa e kryetarit të PD Shkodër: U uron mësuesve… 8 MarsinKryetari i PD-së së Shkodrës Ramiz اobaj nuk e di ende çfarë festohet në 7 dhe çfarë festohet në 8 mars.

Në një postim në rrjete sociale, z.اobaj shkruan:

Të gjithë mësuesve ju uroj: Gëzuar 8 Marsin.

Të gjithë atyre që më dhanë mësim ndër vite, gjej rastin t’ju shpreh falënderimet e mia më të përzemërta!Dita
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
E o mire se ska bere ndonje gabim fatal...kot tashi jane bo mediat tu gjujt fb e instagramet e gjithkujt..pff
 
Top