• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fustani i zi nuk "vdes" kurrë!

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Fustani i zi nuk "vdes" kurrë!

ngjyra e zeze nuk del kurre nga moda...e mbi te gjitha edhe nje bulire,e nxjerr icik elegante LOL
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Fustani i zi nuk "vdes" kurrë!

Nuk me pelqen te vesh fustane te zi per festa/mbremje. Kjo gje eshte ndoshta e influencuar nga fakti qe ne pune ngjyrat standarde jane: E zeze, blu e erret dhe gri e erret.

Me duket sikur e 'merzisin' nje mbremje - kam deshire te shoh sa me shume ngjyra. E per me shume, fustanet elegante/klasike asnjehere nuk 'vdesin' - por ndoshta ky eshte vetem mendim personal i imi dhe stilistet e analistet e modes mendojne ndryshe.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Fustani i zi nuk "vdes" kurrë!

Fustani i zi eshte zgjedhja me e leht... nuk gabon kure me te...
Pastaj varet se ca pershtatet me lekuren tende, tipin tend...dhe me trupin tend.
 
Titulli: Fustani i zi nuk "vdes" kurrë!

yyyyy fiksimi jetes time
fustanet e zi me icik te bardh
biles tani per ditlindje do me qepi nje te re mami
copen e bleva..modelin e vizatova XD
 

Didi

C'est la vie.
Staff member
Titulli: Fustani i zi nuk "vdes" kurrë!

Edhe une i kam fiksim..te gjtiha rrobat ne pergjithsi..fustanet fundet !lol
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Titulli: Fustani i zi nuk "vdes" kurrë!

Fustani i zi eshte zgjedhja me e leht... nuk gabon kure me te...
Pastaj varet se ca pershtatet me lekuren tende, tipin tend...dhe me trupin tend.
ose edhe me shpirtin tend... apo me timin :D
kur jemi tek veshja, te gjitha ngjyrat i kisha dhen per te zezen
 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Fustani i zi nuk "vdes" kurrë!

1353694542347.jpgEdhe une jam i ktij mendimi, Fustani zi eshte i pershtatshem ne cdo rast dhe e tregon femren vertet klasike dhe sharmante..Une i adhuroj dhe i perdor gjithmone :)
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Fustani i zi nuk "vdes" kurrë!

Ngjyra ime me e preferuar... per tu dukur sa me e thjeshte, bukur dhe elegante...

 

Anhela Engjell

VA.... Inter
Pe: Fustani i zi nuk "vdes" kurrë!

ngjyra e zeze pershtatet me cdo gje......te kesh nje fustan te zi eshte nje gje fantastike...... 

Alessia

What I do is who I'm .
Titulli: Fustani i zi nuk "vdes" kurrë!

Ne nje mbremje serioze mjafton nje fustan i zi dhe femra do te duket perfekte! 

Marla

VIP
Titulli: Fustani i zi nuk "vdes" kurrë!

Cdo femer duhet te kete ne garderoben e saj nje fustan te zi nga firma Dolce Gabbana. Ska me femerore se prerjet e kesaj firme.
 
Top