• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Funny Photo's

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Te bejme nje permbledhje te fotove skicave komike qe gjejme neper verdallosjet tona neper faqe te ndryshme mundesisht nga nje dy foto qe mos behet tema rremuje dhe me nje rregull ne postimin e tyre
Do ju lutesha te mbajme nje nivel tek tema dhe pse eshte tek humori .....
Ps : Eshte humor dhe si i tille duhet te trajtohet ......
Ps 1 : Nqf se mod apo SM nuk e aprovojne kete teme kycin dhe ne tartara te beje shoqeri Plutonit :D
 
Last edited by a moderator:

LoSsT

VIP
Pe: Funny Photo's

 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Funny Photo's

553804_446071988771664_1235130872_n.jpg ....LOL...Fmi hor, he depsyz :D
 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Funny Photo's

479925_386363158105380_636049314_n.jpg Me shnet Kurban Bajramin Sale!!
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Funny Photo's

544059_530310117001437_1654845665_n.jpg
156331_764458312641_1277488186_n.jpg
 
Redaktimi i fundit:

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Funny Photo's

 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Funny Photo's

 

LoSsT

VIP
Titulli: Funny Photo's

Me tmodhe...


 

LoSsT

VIP
Titulli: Funny Photo's

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Funny Photo's

 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Funny Photo's

ilir_zps759e3eb7.jpg.......ky e meriton nofken matrapazi i shqiptarise
 
Top