• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Fundi i gjatë nuk duhet t’i mungojë verës, ja modelet e këtij sezoni (FOTOT)

Tuana

Nada é por acaso!
Fundet e gjata nuk mund ti mungojnë sezonit veror, sidomos në versionet që shkojnë shumë për në plazh. Dhe bota e modës i ofron për të gjitha shijet. Ata i kanë zbukuruar duke i shtuar ngjyrat e mrekullueshme.
Por për një gjë duhet të jeni të sigurta, kur bëhet fjalë për funde të gjata ato nuk njohin sezon. Shkojnë shumë mirë si në verë ashtu edhe në dimër, gjithnjë nëse kombinohen me aksesorët e duhur.a.h/noa.al
 
Top