• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fundi i botes!!!

T-Ghost

RossoNero
Vendndodhja
Korca
Titulli: Fundi i botes!!!

Never say never! Edhe toka mund te mos kete nje fund apo vete njerezimi.
Universi mund te kete qene nje pike ,qe me pas u zgjerua ,dhe mund te vazhdoje ne cikle dhe kjo u jep fund shume gjerave .

Nuk e mendoj dot nje fund te Tokes , dhe as dua ta mendoj. Sepse e di se sdo ndodhe ashtu sic e mendoj , lol !
 

korado

President
Vendndodhja
Manhattan
Titulli: Fundi i botes!!!

Me fal, ekziston ndonje fakt/argument qe e mbeshtet kete ?
Sepse universi eshte ne ekspansion dhe ne zgjerim e siper.Ne universi lindin dhe vdesin me miliarda "JETE" ne sekonde,ndersa ai vetem zgjerohet...................
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Mosha
41
Vendndodhja
ne shtepi
Titulli: Fundi i botes!!!

e i nderuar duke u nisur qe qdo krijes ee ka fillimin zhvillimin e pastaj fundin edhe ky univers do ta kete te njetin fat
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Fundi i botes!!!

fund jo por shkaterrim po, duke ditur qe toka perbehet nga 1/3 ta uje eshte llogjike qe rrezikon permbytje te medhaja dhe mbase ky do jete shkaku kryesor.....

Gjithashtu tani kohet e fundit eshte goxha alarmante dhe shqetesues, fakti qe shume punime po kerkohen / behen lart ne planete te tjera qe rrezikon ndonje shperthim te madh......
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Fundi i botes!!!

fundi i njerezimit po

sidoqofte, nuk besoj se do ndodhe dicka kaq madhore deri ne 50 vitet e ardhshme

sa per me vone, se imagjinoj dot..
 

KENT

Anëtar i ri
Vendndodhja
Elbasan
Pe: Fundi i botes!!!

C'do fillim eka nje fund...! Une besoj qe nje dite do ti vi fundi planetit "TOKE" kur? se di se kur, por nje koh te larget ndoshta me shekuj.
nje pjese e kesaj shkatrrimi eshte dhe njerzimi qe po ndikon shum keq ne dryshimin e motit ne planetin "TOKE".Por nje gje e theme me bindje sa do qe
shkencetaret te parashikojne se kur do vi fundi planetit "TOKE" vetem zoti qe na krijuar edi se kur dhe cfar do te ndodhi.
 

Levina

L.E.V.I.N.A
Vendndodhja
Tirane /Albania
Titulli: Fundi i botes!!!

Kur mendoj,se njerezit,bimet,kafshet, gjithcka vdes.... them dhe botes do i vije fundi nje dite
Kur mendoj se dhe pse njerezit vdesin- te tjere lindin,me bimet e me kafshet po ashtu....atehere dhe bota do njohe transformim tjeter
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Fundi i botes!!!

Paç i shpetuam 21 dhjetorit, tani edhe funde te tjera na duhen heyy!!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Fundi i botes!!!

po qe nje dite do te vij, do te vij thuaj, po pse te na mundoj kaq shume me e gjet kur?!? :p ... Kur ta ket vendos i madhi ZOt ka me ardh, dhe ate dite s'shpeton dot askush askend Loverman ;)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Fundi i botes!!!

Fundi botes po ndodh dite per dite, pak nga pak. S'pres ndonje fund bote tjeter.
 
Top