• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Fulham kompleton nënshkrimin e Duff

E3

Anëtar i Nderuar

Fulhami ka kompletuar nënshkrimin me anësorin irlandez Damien Duff nga Newcastle United.

Shuma e transferimit thuhet të jetë afro 4 milionë funte, edhe pse nuk është zbuluar, por është konfirmuar se Duff, 30-vjeçar, ka nënshkruar marrëveshje trevjeçare.

“Jam i lumtur që transferimi në Fulham është kompletuar dhe po pres t’i bashkohem pjesës tjetër të skuadrës në stërvitje, në përgatitje për dy ndeshje të rëndësishme këtë javë”, ka thënë Duff.

Irlandezi iu bashkua Newcastle nga Chelsea gjatë verës së vitit 2006 dhe luajti 86 ndeshje, duke shënuar gjashtë gola.
*telegrafi*
 

Attachments

Top