• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fukaralleku

tani cn

Anëtar i ri
per kush jeton ne itali sipas jush pse te gjith ankohen se jeta ne po behet gjdo dit e me veshtir gjdo gje po shtrejtohet nafta benzina rrogat mbesin vend numro por un ve re se se shof gjdo dit e me shum makina lluksoze femrat dhe meshkujt qe veshen gjdo dit e me bukur ku qendron fakti qe ankohen sipas jush ma don mendja se edhe ne shqiperi do te egsitoj ky eveniment itill
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
per kush jeton ne itali sipas jush pse te gjith ankohen se jeta ne po behet gjdo dit e me veshtir gjdo gje po shtrejtohet nafta benzina rrogat mbesin vend numro por un ve re se se shof gjdo dit e me shum makina lluksoze femrat dhe meshkujt qe veshen gjdo dit e me bukur ku qendron fakti qe ankohen sipas jush ma don mendja se edhe ne shqiperi do te egsitoj ky eveniment itill
Po cfare veshja me lal nuk e pe ti kur u ben saldet andej nga lagjaj jon LOL LOL LOL LOL si u be rrjeshti me njerz duke vrapu tek vitrinat me saldo qe ishin ose tek merkati me 15 euro 10 euro
Makinat i kon luksoze por amon rrethe e qarke lagjes bejne me shum nuk shkonje se ngelin pa mbenzin pastaj LOL LOL LOL LOL
Vetem Shqipatret qe nuk e qajne koken per naften ose benzina LOL LOL LOL LOL se jon bere te gjithe Artigiana LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOLLO
 

tani cn

Anëtar i ri
po moj e kisha fjalen per italjan se neve shqiptar kemi linder dhe do vdesim sa te kemi rrojm kur skemi ??????? ok
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
po moj e kisha fjalen per italjan se neve shqiptar kemi linder dhe do vdesim sa te kemi rrojm kur skemi ??????? ok
Kurse mos te kemi ja fusim makinetave se mos na bier donje lek sic bejne gjysma e shqiptarve ketj LO LOL LOL Ose morim grata e vinci LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

O lal jemi msu neve buk e krip LOL LOL LOL LOL LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
per kush jeton ne itali sipas jush pse te gjith ankohen se jeta ne po behet gjdo dit e me veshtir gjdo gje po shtrejtohet nafta benzina rrogat mbesin vend numro por un ve re se se shof gjdo dit e me shum makina lluksoze femrat dhe meshkujt qe veshen gjdo dit e me bukur ku qendron fakti qe ankohen sipas jush ma don mendja se edhe ne shqiperi do te egsitoj ky eveniment itill
Kudo ne europe ndodhin keto gjera thjesht ne Shqiptarve nuk na ze akoma kur jemi jashte se ja dime vleren parase kur se ne Shqiperi ndodh e njejta gje si jashte shtetit........
 

N0

Ding Ding!
Kafshate qe s’kaperdihet eshte mor vlla.
 

lovely

Anëtar i ri
Jane popull mikprites ndaj dhe leku su mungon
Kane nje durim te papare ndaj zoti me nje dore i hedh e me tjetren i pret.Turizmi ah i zhvilluar kudo ne itali ben qe boomerangu ta kete diten e larget dhe xhepat e mbushur.
Ka dhe tjere qe vjedhin me lezet pastaj.
Bejne spaccia droge shum persona dhe me to mbajne biznesin plus kane e Po trashegojne shuma te medha parash dhe njoh te tilla persona.
Me ke lexuar mendjen me kete teme.klb
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
per kush jeton ne itali sipas jush pse te gjith ankohen se jeta ne po behet gjdo dit e me veshtir gjdo gje po shtrejtohet nafta benzina rrogat mbesin vend numro por un ve re se se shof gjdo dit e me shum makina lluksoze femrat dhe meshkujt qe veshen gjdo dit e me bukur ku qendron fakti qe ankohen sipas jush ma don mendja se edhe ne shqiperi do te egsitoj ky eveniment itill
Qr si ja ke bo o tano qe ke shkruar nje fjali me tek fryme 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
/me ja plas google translate.
Damn. Me thot fck off it doesn't exist 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 

Tomka

Anëtar i ri
Fukarallek maskarallek.
Deshit kapitalizem , shtrengoni sumen se ska rruge tjeter , por vetem taksa taksa dhe vetem taksa :D
 

MrCool

Lost
Une per vete jam pajtu me fukarallikun.. Di Zoti se c'ben.. Se po te isha lekist, rept kushedi ku do isha tani lol
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Sa e di une Italia e Veriut jane me forte nga pagat , kurse tek kjo e Jugut me ligesht .
Por ne pergjethesi Italia eshte shtet mafioz sme bene pershtypje .
 
Top