• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Frikë nga serbët, ja vendimi i Maltës para ndeshjes me Kosovën !

Delirium

Timeline...
Federata e Futbollit të Maltës ka përgatitur një siguri të jashtëzakonshme para ndeshjes me Kosovën. Kjo për shkak të numrit jo të vogël të serbëve që jetojnë në Maltë.

auto_Malta1542471501.jpg

Për këtë arsye, organizatorët nuk e kanë angazhuar për këtë ndeshje asnjë punëtor sigurimi serb. Kujtojmë që rreth 400 tifozë shqiptarë do të jenë të pranishëm në stadium për këtë ndeshje që do të startojë në orën 18:00.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ajde urime per kosoven..besoj se do fitojn (shpresoj)mashalla full koka stadiumi!
 
Last edited:

Delirium

Timeline...
Ajde urime per kosoven..besoj se do fitojn (shpresoj)mashalla full koka stadiumi!
o Arfe :mad:
Pse ironizon Kosoven eee :p

Ka qene para ndeshjes bosh stadiumi bosh se tash është dicka me ndryshe !

Sa per informacion Kosova po fiton 1-0 :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
o Arfe :mad:
Pse ironizon Kosoven eee :p

Ka qene para ndeshjes bosh stadiumi bosh se tash është dicka me ndryshe !

Sa per informacion Kosova po fiton 1-0 :)
Haha jojo ishte shaka se un u knaqa me golin qe shenoj muriqi...
 

ricky_ch

******
Për momentin, Malta - Kosova 0:5
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
i lumte kosoves.. vetem fitore paste
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Kosova prap me gol kunder azerbejgjanit zemra mal❤⭐


Mashalla plot stadiumi.
 
Top