• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Freestyle nga anetaret e FV

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Rimat e mia s'kallen se jon real (riëll)
Une ty me t'miat veq muj me t'kfill
T''dho shkolle me fjale tjera msim
Trim s'ka ktu, ik anej se s'ki pshtim


:p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Shume te fort po dukni
Se ca strofa po i shkruni
Ngjoni ktu e mos boni llafe
Mbajeni mend se Soli sbon hajgare.
O yeahhh uhu uuu

Lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jeah jeah hivri go hivri go
Nau Qek dhis fllooouuu
A o kush qut me ma ni kit zoo
lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Qa jeni qu peshe qa jeni agraise
I paski hyp rimav n'tela t'ciftelise
Mos me shtini tashti veten n'pah me qit
Edhe krejt rimat bash me jav gerdite
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Shuj shuj zonin mos e thuj
A po nin cka po te thom
O njeri qe sflen as nmesnate
Mos ma vini re cka shkruj
E kam pi nji gote kafe e mka drogu

Ju huuuu ju huuu
lol lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Yooo @elle u fut n'loje
Merre 1 bonbon shtine n'goje
Mos ik se pi qirojme do molla
Ose hajm fara si ktynehere te shkolla
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ora 2:22 AM (EJ EM)
Kush s'po flen, krejt qut jarani jem
Chillout nmaksimum full dej nskejt
Besom, so nevoja dostit hiq me rrejt
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
C'ka po boni s'jeni normal
Mu prej vetes doni me m'nxjerr
Kujtoni se vec ju dini rima
Po soli osht Nooona aaa

Oh yeaahhh... Uo uoo
Lol

P. S. Naten forumi 😊
 
Ora 2:22 AM (EJ EM)
Kush s'po flen, krejt qut jarani jem
Chillout nmaksimum full dej nskejt
Besom, so nevoja dostit hiq me rrejt
Cka po thu o haver
Hiqi kto sene se o tmerr
Kam me tshti me hap tekste
E ke marr me vesvese
T esht djersit dhe surrati
U cudit dhe i gjati 🤣🤣
 

titan

Requiem for a dream
@Chupachups ka ik per shel,
me floket perpjet me xhel
ne forum vertitet pagjume
postimet i fshin lum,

tastjeren pa kriter perdor
ia nxori shpirtin mausit te gjore
eshte nje ortek bore
si gogol pa kokore

lol lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Mos e luj loverboyin
se ka fillu Ramazoni
Eshte tu bo itikaf
ja pranofte Zoti Madh!
 

legjenda

Tetova
Shuj shuj zonin mos e thuj
A po nin cka po te thom
O njeri qe sflen as nmesnate
Mos ma vini re cka shkruj
E kam pi nji gote kafe e mka drogu

Ju huuuu ju huuu
lol lol
sa poezi e bukur e paske bere
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nifar vakti n'shpi mas pakti rrisha
Shoqni kisha ama dredhina s'disha
Tash qe senet kane ndryshu
Se kurgjo n'jet s'jet permendore
Prej zorri u desht mu msu
Edhe shoqnise mi shit fore
 
Private conversations
Help Users
    Top