• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

FRD: Po tentohet që të merret mandati ynë

WxP

Grupi
TIRANث- Fryma e Re Demokratike bën thirrej që të hiqet dorë nga dhunimi i votës së FRD-së.

Nëpërmjet një reagimi për mediat, FRD porosit numëruesit e saj që të mos lejojë cenimin e asnjë vote.

Në bazë të llogarive të FRD, partia pretendon se ajo mund të marrë një mandat në Tiranë teksa denoncon faktin se po tentohet të merret mandati i saj në KZAZ 29, ku kandidon edhe kreu i kësaj partie Bamir Topi.
(e.m/balkanWeb)
 

Attachments

xhebrail1

INTERIST
Titulli: FRD: Po tentohet që të merret mandati ynë

njehere i pati 4 mandate thoshte hahahhaah i humben te gjitha keshtu kur je tradhtar e peshtyn mbi doren qe te jep buke
 
Top