• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

FRD: Po tentohet që të merret mandati ynë

WxP

Antarë i Respektuar
TIRANث- Fryma e Re Demokratike bën thirrej që të hiqet dorë nga dhunimi i votës së FRD-së.

Nëpërmjet një reagimi për mediat, FRD porosit numëruesit e saj që të mos lejojë cenimin e asnjë vote.

Në bazë të llogarive të FRD, partia pretendon se ajo mund të marrë një mandat në Tiranë teksa denoncon faktin se po tentohet të merret mandati i saj në KZAZ 29, ku kandidon edhe kreu i kësaj partie Bamir Topi.
(e.m/balkanWeb)
 

Attachments

xhebrail1

INTERIST
Titulli: FRD: Po tentohet që të merret mandati ynë

njehere i pati 4 mandate thoshte hahahhaah i humben te gjitha keshtu kur je tradhtar e peshtyn mbi doren qe te jep buke
 
Top