• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Frances Baker prezanton koleksionin vjeshtë-dimër 2012

Arfenilla

Themelues i Forumit
Jemi shumë të sigurt që edhe ju po e prisnit verën që të paketonit rrobat tuaja dhe të bëheshit gati për aventura të reja. Por, nuk është herët që të shikoni se çfarë do të jetë në modë në stinët e freskëta që do të vijnë.
Në këtë koleksion qëllimi kryesor është të paraqesë rroba sa më praktike, të thjeshta dhe të rehatshme të cilat do të dëshironi t’i mbani veshur gjatë gjithë kohës.

Për të përgatitur këtë koleksion Frances ka bashkëpunuar me mikeshën e saj Sarah Adkins, duke sjellë disa dizajne të punuara më pëlhurë, të cilat do t’ju magjepsin. Një nga stilistët që do ta bëjë gardërobën tuaj unike...moda..
francesbakerfw2012lookbook1_thumb.jpgfrancesbakerfw2012lookbook5_thumb.jpg

francesbakerfw2012lookbook7-2_thumb.jpg


francesbakerfw2012lookbook8_thumb.jpg


francesbakerfw2012lookbook9_thumb.jpg
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Frances Baker prezanton koleksionin vjeshtë-dimër 2012

Lezetshem..:D :D
 
Top