• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Frakture Ndjenjash

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Frakture Ndjenjash

Urime Viola.

Por pse ky titull ...thjesht kuriozitet
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Frakture Ndjenjash

Komplimeti Viola.
Pse titulli: Thyerje ndjenjash.
Monique
Titulli: Frakture Ndjenjash
Urime Viola.

Por pse ky titull ...thjesht kuriozitet​
Isha e pavendosur midis Kameos dhe Frakture ndjenjash, me keshilluan qe eshte me mire titulli i dyte duke qene se shumica e poezive kane origjine nga adoleshenca.

Vetem pak poezi i perkasin moshes se pjekurise.

Faleminderit per urimet.
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Frakture Ndjenjash

Hapet pasion vetem se mua mu desh 10 min pritje sepse ishte shume i ngarkuar
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Frakture Ndjenjash

Une tani u bera kurioze per Kameos.
Tani shpjegimin me te sakte e jep Bri
Por me aq sa di kam pershtypjen se eshte -nje copez nga vetja!
Thene bdryshe ...nje permbledhje.
Por mbase gaboj se di
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Frakture Ndjenjash

Tani shpjegimin me te sakte e jep Bri
Por me aq sa di kam pershtypjen se eshte -nje copez nga vetja!
Thene bdryshe ...nje permbledhje.
Por mbase gaboj se di
Poezia "Kameo" lind nga nje ndjenje. Une thjesht u vura ne pozicjonin e veshtrimit mashkullor, u futa ne imagjinaten e tij duke degjuar menyren se si komunikonte gjate dites dhe doli nje vjershe e vogel!

P.S. Kameot nuk behen me allci, eshte art me vete qe kerkon perkushtim dhe durim per t'e dale ne pah.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Frakture Ndjenjash

komplimenti bricciola e flm per linkun qe na jep mundesine te te lexojme ..

i lexova me nje fryme
1.. perendise me pelqej me shume nga te gjitha..
pastaj ,amesi, skulptur e thyer, vetmi,prelud i embel,amedheu,besnikeri..... te gjitha shume te bukura shpaloset ne te gjitha ndjenja e brishte e mungeses ... e mallit.. e ndjennes... nje personazh i forte me themele te gurta ne prejardhjen ,familjen dhe thirrje e pastertis se cdo rraporti...vleresuse e ndjenjes pozitive...
komplimenti ..gezohem qe emri jot eshte ne kopertine!
 
Last edited:

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Frakture Ndjenjash

Poezia "Kameo" lind nga nje ndjenje. Une thjesht u vura ne pozicjonin e veshtrimit mashkullor, u futa ne imagjinaten e tij duke degjuar menyren se si komunikonte gjate dites dhe doli nje vjershe e vogel!

P.S. Kameot nuk behen me allci, eshte art me vete qe kerkon perkushtim dhe durim per t'e dale ne pah.
Pikerisht kete doja te dija a eshte fjale e shpikur na ti, dmth nga bashkimi i disa fjaleve
apo cf.
Flm.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Frakture Ndjenjash

Pikerisht kete doja te dija a eshte fjale e shpikur na ti, dmth nga bashkimi i disa fjaleve
apo cf.
Flm.
Kameo eshte gdhendja e nje imazhi ne gjerdan. Zakonisht eshte gdhendja e nje femre te rendesishme. Puna eshte teper e imet pasi ka dija hapa:

Gdhendjen ne stampe te imazhit nese kameo behet me parafine te ngurte.
Gdhendje ne guacke.

 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Frakture Ndjenjash

Kameo eshte gdhendja e nje imazhi ne gjerdan. Zakonisht eshte gdhendja e nje femre te rendesishme. Puna eshte teper e imet pasi ka dija hapa:

Gdhendjen ne stampe te imazhit nese kameo behet me parafine te ngurte.
Gdhendje ne guacke.

Hmmm flm serish.

Keshtuqe nje korace e forte per tu gdhendur qe te behet dic e mrekullueshme.

Pac fat me librin:)
 
Top