• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fragmente filmash...

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ketu mund te postojme fragmente te ndryshem filmash Shqiptar pse jo edhe te huaj te cilet ja vlejne me te vertete per tu pare.I pari po filloj une.

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=y659O0Qd2ZM&feature=related]YouTube - Une jam Shqiptar[/ame]

Kjo është një nder pjeset me te bukura te filmit Nentori i dyte.
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=eCi2Gyd9RTo]YouTube - L'ultimo dei Mohicani (sequenza finale)[/ame]

E adhuroj kete film. The last of Mohicans
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ky o njishi kush nuk ka pa ket smer vesht nga filmat dhe se është shum i vjeter un e kam fiksim [ame]http://it.youtube.com/watch?v=ujomm_Xp3CI[/ame]
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ky te dhjet tu qesh është fantastik fare kur ta shikoni do me thoni pse është i bukur shikoni një fragment dhe me thoni si ju duket zgjimi sipas meje fantastik

[ame]http://it.youtube.com/watch?v=7SGQspPSXxc[/ame]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=1C2mp0EnHm4&feature=related]YouTube - pallati 176[/ame]
 

*Linda*

Lost out in the desert
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=zKC4MicGsts]YouTube - Lulekuqet mbi mure[/ame]
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
lucky nymber slevin ....film fantastik

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=UJy6lYKb_MA]YouTube - Slevin - Patto Criminale (Trailer Italiano)[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: Fragmente filmash...

Twilight 2009 Trailer

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=gDVlQPpVUA8"]http://www.youtube.com/watch?v=gDVlQPpVUA8[/ame]

Twilight 2008 Trailer

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=usZyZGJANok"]http://www.youtube.com/watch?v=usZyZGJANok[/ame]
 
Last edited:

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Fragmente filmash...

[ame]http://it.youtube.com/watch?v=VR-9NIhORtc[/ame]

një jave si zot
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Fragmente filmash...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Z-WeM6_RXA4]YouTube - Scary Movie 3 - Battaglia rap - George vs Fat Joe[/ame]

Scary movie 3
 

Зngjεll

___________
Titulli: Fragmente filmash...

Punisher: War Zone Trailer

është një film shume i bukur ua keshilloj ta shikoni . është vazhdimi i Punisher 1 por me një histori tjeter dhe një personazh tjeter nga i pari .


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=liABMxEvPAc]YouTube - Punisher: War Zone Trailer[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: Fragmente filmash...

Babylon A.D
një film i 2008 dhe një aktor shume i mire qe duhet ta njihni te gjithe :Vin Diesel.


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=JyhEHKB6cmY]YouTube - Babylon A.D. Official Trailer[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: Fragmente filmash...

Underworld 3 -Rise of the Lycans |
është një film shume i pritur ne Janar te 2009 ne cinemate e europes .


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=A3ZhjsufqxU]YouTube - Underworld 3 | Rise of the Lycans | Rhona Mitra & Bill Nighy | Official Movie Trailer [HQ][/ame]
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Fragmente filmash...

 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Fragmente filmash...

Filmi: Alifie '04
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Fragmente filmash...

Blue Valentine

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Fragmente filmash...

:vetull:
 

cent

...Lontano
Titulli: Fragmente filmash...

Una canzone per te
 

LoSsT

VIP
Titulli: Fragmente filmash...

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Fragmente filmash...

[video=youtube;j1VL-y9JHuI]http://www.youtube.com/watch?v=j1VL-y9JHuI[/video]

 

cent

...Lontano
Titulli: Fragmente filmash...

Palermo Milano Solo Andata
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Fragmente filmash...


 

LoSsT

VIP
 
Top