• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fotot e fundit të parashqevi simakut, përpara paralizës faciale


Këto janë daljet e fundit të këngëtares përpara aparatit fotografik.

Parashqevi Simaku, një ndër ikonat e muzikës së lehtë e popullore shqiptare, prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, por pak është dëgjuar atje për të.

Qysh pas largimit në SHBA, jeta nuk që e lehtë për eleganten e Festivaleve.

Sipas lajmeve të botuara së fundi në media, arsyeja kryesore që këngëtarja ka hequr dorë nga muzika, është një paralizë faciale, që thuhet se e ka ndryshuar tërësisht në pamje.

Pas problemeve me shëndetin, Parashqevi Simaku nuk është parë më në publik dhe këto janë fotot e saj të fundit përpara një aparati fotografik.

Dritare net
 
Top