• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fotografi nga duart tona

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Fotografi nga duart tona

Pse nuk munem me hell photo nga tël????
Une mundem. çfarë te del te celi? Kur klik ate image kliko zgjidh dosjen dhe gjeje ne galeri ku e ke foton :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Fotografi nga duart tona


piktur se jo mahi :vape:Prishtina ne një dit me shi ...

Qendra AKI:::

 

LoSsT

VIP

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Fotografi nga duart tona

Falemnderit për "votën" Soulmind :lol:

Më befasoi kjo, e di se je e mbushur përplotë xhelozi ndaj fotove të mia ... hahaha (shaka) :)
Ti ben shaka, ama un e konfirmoj :p Jam xheloze :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Fotografi nga duart tona

 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Fotografi nga duart tona

Pema me dy lloj te fruteve .. 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Fotografi nga duart tona

Pema me dy lloj te fruteve ..Ja mi Arfe dhe ti hahahaha,kete foto te kishe derguat tek fotomania.
Shkon e bene foton pas hapjes se konkursit..:p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Fotografi nga duart tona

Sot, me Jon-in, beme vizite malitdhe mes tjerash gjetem dhe kerpudhat

 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Fotografi nga duart tona

Ja mi Arfe dhe ti hahahaha,kete foto te kishe derguat tek fotomania.
Shkon e bene foton pas hapjes se konkursit..:p
po un e thash tek tema se bukurit e vjeshtes shfaqen tek tani..
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Fotografi nga duart tona

Pse nuk m'dalin photo me tël?
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Fotografi nga duart tona

Pse nuk m'dalin photo me tël?
Duhet me pase tel bakrit se ndryshe sban :p
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Fotografi nga duart tona

Duhet me pase tel bakrit se ndryshe sban :p
Si ma nuk ndihmon hiq papapa:p
Pse nuk thu u dashka me ardh me e ble n'shkoder lol lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Fotografi nga duart tona

Si ma nuk ndihmon hiq papapa:p
Pse nuk thu u dashka me ardh me e ble n'shkoder lol lol
po na thuaj njer çfarë procedure perdore per te sjell foto nga teli .se un nuk e kam fare te veshtir.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top