• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fotografi nga duart tona

Status
E mbyllur për postime të tjera.

LoSsT

VIP
Titulli: Fotografi nga duart tona

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Fotografi nga duart tona

#vjeshtë 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Fotografi nga duart tona

 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Fotografi nga duart tona


 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Fotografi nga duart tona

]Duart tona punetore , qesin pite dhe lakror lol
 

Avokati

Antar Aktiv
Pe: Fotografi nga duart tona

 

DeliriumMind

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Titulli: Fotografi nga duart tona
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Fotografi nga duart tona

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Fotografi nga duart tona

Sezonin e festave e deklaroj zyrtarisht të hapur! :D

 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Fotografi nga duart tona

 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Fotografi nga duart tona

Ky eshte kitrrushi i vockel. Prekni hunden dhe mos ja veni re dores se djatht se e kem zakon me mbrojt bilbilin :fiu:
 

LoSsT

VIP
Titulli: Fotografi nga duart tona 

London

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Fotografi nga duart tona 

Aver

VIP
Titulli: Fotografi nga duart tona

Ky eshte kitrrushi i vockel. Prekni hunden dhe mos ja veni re dores se djatht se e kem zakon me mbrojt bilbilin :fiu:
haha

Me tradite dmth? :D

Qenka si pellumb. Me jete te gjate.
 

marin

marino
Titulli: Fotografi nga duart tona

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Fotografi nga duart tona

I bukri dheut.....:lov2::lovju:

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top