• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fotografi nga duart tona

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Fotografi nga duart tona

Zinna ketu isha fundjaven qe lam pas :p
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Fotografi nga duart tona


 

SELSAJ

Mysterious_Girl
Titulli: Fotografi nga duart tona

P7270214.jpg...............
 
Last edited by a moderator:

muhamed-psh

Antar Aktiv
Titulli: Fotografi nga duart tona

Tringa <3
tringi.jpg
 
Last edited by a moderator:

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Fotografi nga duart tona

e kam ba iket foto kot mram :p
IMG_0020[1].jpg
 
Last edited by a moderator:

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Fotot e anetarve!

Ja dhe lozonjarja e vogel qe kam ne shpi lol lol


 

SELSAJ

Mysterious_Girl
Titulli: Fotografi nga duart tona

P7270213.jpg................
 
Last edited by a moderator:

Lauri

Anunnak
Titulli: Fotografi nga duart tona

Foto by Lauri. 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Titulli: Fotografi nga duart tona

 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Fotografi nga duart tona

Ky i vogli i imi vetem 2 vite e 2 muaj po bene dermanin me kameren e PC.
Ka bere diku 675 foto vetes. Njera nga ato.

Ka halle cuni!

Picture 26.jpg
 

Element

Anëtar i Respektuar
Titulli: Fotografi nga duart tona

20130220_135904.jpg

Sa bukurë janë rreshtuar këta zogjë..... sa më mahnitë disiplina e tyrë ...! E sa më dëshpron anarkia e disa krijesave tjera :gjuhe:
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Fotografi nga duart tonakaffeja ime e mengjesit ishte kjo me ♥
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Fotografi nga duart tona

Resorant Ariu Prishtine.

2013-02-03 13.53.18.jpg
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Fotografi nga duart tona

 
Redaktimi i fundit:

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Fotografi nga duart tona

 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Fotografi nga duart tona

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top