• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fotografi nga duart tona

Status
E mbyllur për postime të tjera.

METi

-=EdoLorEli=-
Titulli: Fotografi nga duart tona

IMG_0049.jpg

Nga qyteti me i bukur ne BOTث!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Fotografi nga duart tona 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Fotografi nga duart tona 

My Self

Born To Be Happy
Re: Fotografi nga duart tona

.........DSC00147.jpg
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Fotografi nga duart tona

Dita e Veres!
 
Redaktimi i fundit:

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Fotografi nga duart tona

 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Fotografi nga duart tona

Gjalleria ne fshat kishte filluar
DSC06199.jpg


edhe fluturat shfrytezonin pranveren
DSC06203.jpg

nderkohe qe gjeli ishte shume i ngarkuar kete fillim pranvere
DSC06221.jpg
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Fotografi nga duart tona

Baresha ime duke kullotur lopen qe e ka aq qejf por ne qytet se biem dot
DSC06210.jpg
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Fotografi nga duart tona 
Redaktimi i fundit:

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Fotografi nga duart tona

Kur kam qene ne Libi, xhamia ne brendesi te Fakulltetit: 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Fotografi nga duart tona
 
Redaktimi i fundit:

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Fotografi nga duart tona

Foleja e Sokolit ne pyll
DSC06246.jpg
Me mijera gjethe ne qiell te shkaktuara nga fenomeni i nje
tornadoje me fuqi shume te vogel
DSC06229.jpg

Cdo dite natyra ndryshon pamje
DSC06240.jpg
DSC06250.jpg
DSC06253.jpg
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Fotografi nga duart tona

ura mesit.jpg

...............
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Fotografi nga duart tona

DSC00079.jpgDSC00128.jpg
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Fotografi nga duart tona

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top