• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Fotografi nga duart tona

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Fotografi nga duart tona


5dit kam ndejt ne shi per me ba ket foto. !po ja vlejti se me ne fund e nxori koken:cek:
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Fotografi nga duart tona

Pse nuk munem me hell photo nga tël????
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top